Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo smo bili da se osolimo do Grčke

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Nakon mora sam uzeo i original krovne nosače,još u planu "Thule" krovni kofer kao i zatamnjivanje stakala.

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I koferče stiglo :P kako vam se čini,slikano na brzinu sa mobilnim a ni kofer ni auto nisu oprani.Kofer je fabrički u karbonu urađen.

kof_2.jpg

kof_1.jpg

kof_2.jpg

kof_3.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Poz, vidim da je bilo nekih reci na ovoj temi i oko DPF-a, pa eto i meni se ukljucila greska za to. Pitanje je da li i kada auto sam ukljucuje regeneraciju i da li je ukljucuje? ili kad se upali ta greska sledi skidanje i nosenje na ciscenje ili trajno izbacivanje? nadam se da sam na dobrom mestu postavio pitanje...  

Link to post
Share on other sites

Pitanja postavljaš u drugoj temi, ali ajde da ti odgovorim.Auto sam pali lampicu za regeneraciju(žuta) ,tada treba malo da ga stisneš preko 3000-4000 obrtaja da ga voziš da on postigne određenu temperaturu i sagori sve što je sakupio i da to izbaci.Naravno i DPF kada se jako zaprlja regeneracija ne pomaže,onda sledi ako hoćeš da ga zadržiš - skidanje i šalješ ga da se očisti ili kupiš nov.A možeš i da ga ukloniš a onda moraš i softverski da ukloniš greške.

Link to post
Share on other sites

Da,izađeš na autoput i voziš ga u višim obrtajima jedno 15-20 min,ako je sve ispravno,sam će pokrenuti regeneraciju, i izbaciti  tj. sagoriti i trebalo bi da se lampica sama ugasi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To si u pravu.Danas sam pričao sa čovekom koji prodaje akumulatore godinama,upoznao sam ga preko mog prijatelja.Kaže da su Varta izvikani i skupi akumulatori,posle 2-3 godine usled čestog paljenja auta a ako se malo prelazi, rikne nešto u njima pa neće da priznaju garanciju na njih.Ujedno mi je preporučio Banner "Runing Bull" akumulator,koji podržavaju BMW i WV vozila,malo sa googlao i vidim da su ok.A i sam sam se uverio pošto je njihova oznaka na fabričkom BMW akumulatoru,evo slika iz mog auta.

aku5.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Meni je burazer iz Nemačke doneo,ali možeš preko Aliexpresa naručiti,ebay.de itd.Nisam hteo da ih farbam ili lepim foliju.A crni bubrezi mu mnogo lepše stoje,ne samo na mom već na svakom BMW-u.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...