e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misljenja sam da su svi proizvodjac po kvalitetu manje vise isti, ukoliko poredimo isti segment.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

taj 1.9 jtd kazu da je bruka i da stavljaju i u opela taj motor astra H. ja sam planirao da uzmem 159 2008 2009 sa 1.9 jtdm motorom, ali sam se ipak odlucio za E60 benzinca, pre kupovine sam probao i jedan i drugi i definitivno nisam za Alfu tj Alfa za mene, ne lezi mi nesto, a da izgleda izgleda do jaja. Navikao sam na zadnju vucu, prostranost i naravno MAJSTORE :DD

Link to post
Share on other sites

159 je odlicno konstruisan auto, medjutim tezak, bas muski auto, tezak na volanu i menjacu. Trap jak, elektronika dobra.Juriti najbolje modele posle 2208 tj.ristajl. od motora 1.9 8v 120 ks, neprejebiv. Sto se menjaca tice, lutrija , rucni m32 je gm i kvari se. m40 koji je isao na 2.0 motore kod kojih obavezno zameniti ventil na bustu je dobar.2.4 dizeli samo oni sa 210 ks. Daleko bolji automobil od e46 i nemogu reci da je bolji od e90 ali za audija b5/b6 mnogo ali mnogo racionalniji izbor

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Dizna je bila problem, prelivi nakon zamene.Jos uvek mi nije jasno zasto inpa nije pokazala odstupanjad6d77b18a2fb733d6485816ae657be40.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sve su nagadjanja, mozda je preko te dizne previse gubio pritisak. Ja sam bio pisao da mozda pumpa mehanicki ne gura dovoljno ali na toj dizni je gubio pritisak. Dijagnostika je malo uputila pogresno ali se vrtelo tu negde :).Pretpostavka .

Link to post
Share on other sites

Ako meko iole nesto u zna u Nisu a tice se bmw -a onda je to Leon. Iz moje perspektive sve probleme mi je resio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Opran, voskiran, konacno vreme se naslo. Sta reci, pouzdan, gluposti za nerviranje, za te pare tesko da moze bolje. I posle toliko godina...8021f3f82b62d79bcd1071aa3f89cb79.jpgc0f254067ae2b3f70d5aa9eb4368e082.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Lm, nemam pojma sta se desava sa autom, drasticno ke smanjio potrosnju, radi kao sat. Bio jedan potencijalni kupac da ga gleda, zamerka na kocnicu, kaze meka pedala. Sve dalje sam od prodaje. Voziti ga dok se ne raspadne.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Чудо да тако размишљаш,до скора си мењао баш кола....како ми се чини кроз тему ова марка те баш намучила:D:D

Link to post
Share on other sites
Чудо да тако размишљаш,до скора си мењао баш кола....како ми се чини кроз тему ова марка те баш намучила[emoji3][emoji3]
Generalno, nemogu da kazem da sam imao nesto velikih problema a opet to sto sam imao jednostavno nisam ocekivao od BMW-a. E sada osecanja su mi pomesana sto se BMW-a kao marke tice. Puno sam naucio. Uglavnom, 5-ca je petica tj.E segment je E segment

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ali realno, 15 godina star auto...sta mozes da ocekujes sem kvarova. Sve zavisi kakva ti je sreca...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ode Milisav [emoji26], nadam se da ce biti jos bolji nego kod mene. Vreme je za dalju evoluciju

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

E61 ako nadjem u opremi koju hocu, znaci sedista sa produzetkom stof/koza, ako bude 2.0 onda onaj od 163 ili 3.0. Videcemo, sada polako trazimo i cekamo

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites