milosabs

e39 sport m 525 d touring

Recommended Posts

Ne, naprotiv. 166 je bio 2004 god

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Misljenja sam da su svi proizvodjac po kvalitetu manje vise isti, ukoliko poredimo isti segment.

taj 1.9 jtd kazu da je bruka i da stavljaju i u opela taj motor astra H. ja sam planirao da uzmem 159 2008 2009 sa 1.9 jtdm motorom, ali sam se ipak odlucio za E60 benzinca, pre kupovine sam probao i jedan i drugi i definitivno nisam za Alfu tj Alfa za mene, ne lezi mi nesto, a da izgleda izgleda do jaja. Navikao sam na zadnju vucu, prostranost i naravno MAJSTORE :DD

159 je odlicno konstruisan auto, medjutim tezak, bas muski auto, tezak na volanu i menjacu. Trap jak, elektronika dobra.Juriti najbolje modele posle 2208 tj.ristajl. od motora 1.9 8v 120 ks, neprejebiv. Sto se menjaca tice, lutrija , rucni m32 je gm i kvari se. m40 koji je isao na 2.0 motore kod kojih obavezno zameniti ventil na bustu je dobar.2.4 dizeli samo oni sa 210 ks. Daleko bolji automobil od e46 i nemogu reci da je bolji od e90 ali za audija b5/b6 mnogo ali mnogo racionalniji izbor

Cek brate,jesi ti eliminisao pumpu ispod vozaca kao problem,onu o kojoj sam ti pisao u nekoj temi,mozda i ovoj,nisam bas ispratio sve...

Nisam, prvo srediti diznu i onda paralelno nju proveriti.