Jako loše iskustvo sa ovim forumom!


Recommended Posts

Član sam možda poslednjih godinu dana, koliko dugo i vozim bmw-a. Imao sam par problema sa njim, o svakom postavljao pitanje ovde i nikada ali apsolutno nikad nisam dobio neki konstruktivni odgovor! Pa da l' je moguće!? Što je najgore, bilo je mnogo njih koji su pametovali, uputili me uvek na pogrešnu stranu, pravili se pametni, nešto sa sigurnošću tvrdili i na kraju nikada nisu bili u pravu! Postavio sam dva pitanja poslednjih par dana, pokrenuo dve nove teme na jednu dobio par nekih odgovora od kojih nijedan nema veze. Ja sve slikam, pokažem kako je kod mene...ma nema nikoga da se javi. Postavim drugo pitanje, meni takođe bitno al' tu nema nijednog odgovora. Ja sam svaki problem koji sam rešio to i podelio sa svima vama, na svaku temu za koju sigurno znam rešenje to sam i napisao, nikada nisam tvrdio nešto što ne znam niti sam bilo koga upućivao u neki pogrešan smer, ali izgleda vi ostali niste takvi...

Eto, samo sam hteo ovo da podelim sa vama, siguran sam da ću sada imati puno odgovora jer tu ste svi da se raspravljate, a niko da pomogne!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobio si par saveta za popravku parking senzora, nisi uspeo da resis problem, zasto ti je forum kriv za to?

Realno ne mozes da ocekujes da ti neko preko foruma popravi auto. Ja tebe razumem, ali ako si pitao i dobio odgovor i pritom nisi uspeo da uradis sta ti je receno, brate mili, onda odes da ti resi neko ko to ume. Ne znam, meni je to logicno.

Link to post
Share on other sites

U servisu se popravljaju kola

Za šta onda postoji ovaj forum, ako se u servisu popravljaju kola? Koliko ja znam, jedna od stvari zašto postoje forumi ovog tipa je da se ljudima koji imaju volje i malčice znanja pomogne da reše neki problem, bez odlaska u servis.

Dobio si par saveta za popravku parking senzora, nisi uspeo da resis problem, zasto ti je forum kriv za to?

Realno ne mozes da ocekujes da ti neko preko foruma popravi auto. Ja tebe razumem, ali ako si pitao i dobio odgovor i pritom nisi uspeo da uradis sta ti je receno, brate mili, onda odes da ti resi neko ko to ume. Ne znam, meni je to logicno.

Nisam dobio odgovor, konkretno na to pitanje (bilo ih je više). Naime, dobio sam nekakvo uputstvo, koje eto nije ispravno. O tome se radi. Kada sam slikao i pokušao da usmerim forumaše na konkretan problem koji imam, na to kako se to rešava na mom autu...nisam dobio nikakav odgovor.

ne smes takve stvari shvatati licno.

Ne shvatam lično. Samo mislim da se treba malo više pažnje posvetiti ljudima koji redovno posećuju forum, pomažu drugima, itd. I ne mislim samo na mene, nego eto ja sam izneo sve to javno.

To ti je Srbija!

Nažalost.

Link to post
Share on other sites

A zbog cega mislis da na forumu mora da postoji covek koji mora da zna resenje tvog problema?

Hoćeš da kažeš da na najvećem BMW forumu u Srbiji niko nikada nije skidao parking senzor na E46 (najprodavanijem BMW-u u Srbiji)? Ako je tako, onda ok.

Link to post
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da na najvećem BMW forumu u Srbiji niko nikada nije skidao parking senzor na E46 (najprodavanijem BMW-u u Srbiji)? Ako je tako, onda ok.

Pa ocigledno da nije,da jeste napisao bi ti neko sigurno kako se skidaju.

Link to post
Share on other sites

Kao sto si rekao dobio si par saveta, a savet je tu da ga prihvatis ili ne, nemas pravo da se ljutis na nikog ko ti nije pomogao, jos manje na onog ko je to hteo pa nije uspeo nazalost !!! Niko ti nece pomoci ako ti prvo ne pomognes sebi.

Aj' ziv bio.

Link to post
Share on other sites

-1

Dati su neki saveti, verovatno iz ličnog iskustva. Možda mu pomogne a možda i ne.

Ne može nikog kriviti ako ne zna rešenje za njegov problem. To što se razvila polemika je zato što se ljudi osećaju prozvani.

Link to post
Share on other sites

Ovi sto su se nasli prozvani nisu ni trebali da odgovaraju na ova pitanja. Ima onih koji su ovde aktivni samo u kupujem prodajem a malo bi mogli i u drugim delovima foruma de se angazuju?

Link to post
Share on other sites

Ovi sto su se nasli prozvani nisu ni trebali da odgovaraju na ova pitanja. Ima onih koji su ovde aktivni samo u kupujem prodajem a malo bi mogli i u drugim delovima foruma de se angazuju?

Ti si najaktivniji u rubrici kupujem, sva kola si pokupovao.

Link to post
Share on other sites

Xaxaxaxa, mislis sva dobra kola :D

Druze forum je tu da pokusas preko njega da pronadjes resenje svog problema, mozda je tvoj problem predstavljen na forumu 20 puta pre nego sto si ti pitao za njega, moras malo da prelistas teme a ne za sve da otvaras novu, mozda je onima koji su pisali o tome vec 10 puta muka od takvih pitanja pa zaobilaze tvoje teme... Jako je mala verovatnoca da bilo koji problem sa 46-icom nije vec predstavljen ovde i resen, samo moras da potrazis ili ako te to mrzi, oteras auto u servis i oni te lupe po usima.

Link to post
Share on other sites

Nije u pravu sto krivi forum sto mu niko nije pomogao. Mozda niko ne zna. Ali jednu stvar jeste. Da slabo ljudi odgovaraju.

Realno forum je vise kao kupujem/prodajem forum. Ali dobro tu smo valjda svi krivi pa i ja.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.