Jako loše iskustvo sa ovim forumom!


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bih ja ukidao. Posto evo stvarno pomogne ljudima. Meni je nekoliko puta bas znacilo. Evo niti sam neki preprodavac ili slicno. Ali zatreba.

Link to post
Share on other sites

Odavno na ovom forumu nema kvalitetnih majstorskih saveta. I čitava dva-tri majstora koji ga ponekad posećuju i koji znaju posao nažalost nemaju vremena za forum, potpuno razumljivo...

Ostaju ti samo entuzijasti u koje i ja spadam i koji ti daju nešto iz iskustva itd...

Menjače delova ne računam, oni su kategorija za sebe...

Link to post
Share on other sites

Odavno sam pomenuo da je ovo vise kupujem prodajem nego forum gde se razmenjuju iskustva. Cast izuzecima :lol: Ima ljudi koji hoce da pomognu kada su na forumu,ne mogu preko njega da rese problem ali daju savet svakako mogu...ALI vise ima njih koji se odmah javljaju IMAM JA ne pomoc nego deo :D :D Maj poce a niko da pomene taj famozni drift u CACKU...prosle godine uka buka ove nistaaa,jedna jedian tema na forumu nema o tomee

Link to post
Share on other sites

Odavno sam pomenuo da je ovo vise kupujem prodajem nego forum gde se razmenjuju iskustva. Cast izuzecima :lol: Ima ljudi koji hoce da pomognu kada su na forumu,ne mogu preko njega da rese problem ali daju savet svakako mogu...ALI vise ima njih koji se odmah javljaju IMAM JA ne pomoc nego deo :D :D Maj poce a niko da pomene taj famozni drift u CACKU...prosle godine uka buka ove nistaaa,jedna jedian tema na forumu nema o tomee

neces ovde vise procitati nista o driftu jer fandjo organizuje drift i izbacio je sdc ekipu iz price pa je doslo do raskida ljubavi... imas na facebook-u informacije sve...
Link to post
Share on other sites

neces ovde vise procitati nista o driftu jer fandjo organizuje drift i izbacio je sdc ekipu iz price pa je doslo do raskida ljubavi... imas na facebook-u informacije sve...

Vidim svi nesto cute...niko ne pominje nista...hvala u svakom slucaju

Link to post
Share on other sites

Realno ovo je neka slika svih foruma u Srbiji,svaki forum-klub kod nas ima sličnu priču,deo članstva koji se poznaje,oni se i druže privatno, pa je samim tim i njihov odnos drugačiji nego ka nekom novom članu koji je od skoro na forumu pa se samim tim i gleda kao 13-to prase.

Svaki naš forum ima pametnih sveznalica,spamera i dežurnih hejtera koji su najčešći krivci žašto neki ljudi dolaze samo da čitaju forum,a isti ti bi možda hteli nešto pametno i korisno da kažu,pa kad vide kakva atmosfera vlada odustanu od daljeg interesovanja ka forumu.

A kad pogledate neke od inostranih foruma-klubova,tamo je neka drugačija priča,svi se trude oko foruma,održavanja istog,organizacijom skupova,pružanju pomoći članovima i daljem razvoju kluba.

Ja sam evo član tek od ove godine,zainteresovao sam se za celu vašu priču,našao dva dodatna prijatelja kluba koji žele da daju popust na svoje proizvode i usluge,celu priču preneo moderatorima ali nisam dobio neku podršku za realizaciju priče do kraja. Nisam hteo da nešto forsiram sa tom pričom da se neko još ne istripuje da imam korist od toga!

Link to post
Share on other sites

Realno ovo je neka slika svih foruma u Srbiji,svaki forum-klub kod nas ima sličnu priču,deo članstva koji se poznaje,oni se i druže privatno, pa je samim tim i njihov odnos drugačiji nego ka nekom novom članu koji je od skoro na forumu pa se samim tim i gleda kao 13-to prase.

Svaki naš forum ima pametnih sveznalica,spamera i dežurnih hejtera koji su najčešći krivci žašto neki ljudi dolaze samo da čitaju forum,a isti ti bi možda hteli nešto pametno i korisno da kažu,pa kad vide kakva atmosfera vlada odustanu od daljeg interesovanja ka forumu.

A kad pogledate neke od inostranih foruma-klubova,tamo je neka drugačija priča,svi se trude oko foruma,održavanja istog,organizacijom skupova,pružanju pomoći članovima i daljem razvoju kluba.

Ja sam evo član tek od ove godine,zainteresovao sam se za celu vašu priču,našao dva dodatna prijatelja kluba koji žele da daju popust na svoje proizvode i usluge,celu priču preneo moderatorima ali nisam dobio neku podršku za realizaciju priče do kraja. Nisam hteo da nešto forsiram sa tom pričom da se neko još ne istripuje da imam korist od toga!

Apsolutno se slazhem sa tobom, potpisujem sve shto si napisao.

Link to post
Share on other sites

Niko u danasnje vreme nema vremena,nerava a ni para da se posveti klubu koliko bi trebalo. Realno opstanak za goli zivot je u pitanju,tako da nemoj shvatati nista licno. Danas je tako u svim segmentima zivota. Pogledaj drugi bmw klub i forum koji je prakticno i nestao, tako da ovaj klub u danasnjim uslovima dobro i funkcionise.

Link to post
Share on other sites

trenutno

I mnogo pre toga je bio mrtav ...

Problem kod svih foruma je prijem novih članova ... uglavnom su zanemareni. I svako očekuje određenu stvar, ja na praimer volim DIY i projekte restauracije automobila (WISE-ova tema, Zokijeva tema, Percon-ijeva tema i slično da ne nabrajam).

Ali toga kod nas ima sve manje i obično ima dosta "internih" fora u njima ... što dodatno zbunjuje pridošlice.

Dota ljudi nije updejtovalo svoju temu o kolima, pogotovo stara ekipa ...

Ne smatram da je sve crno, ima dosta ljudi ovde koji su spremni da svojim savetima bar pokušaju da pomognu. Takođe, delim mišljenje da ako ti saveti ne pomognu ovde, treba da auto ipak oteraš u servis, a ne kriviš ekipu sa foruma.

I na kraju što bi Duško Radović rekao : "Život ne treba shvatiti isuviše ozbiljno ionako se iz njega još niko nije izvukao živ ... " (ipak je ovo samo forum ...) :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.