Jako loše iskustvo sa ovim forumom!


Recommended Posts

Odavno sam pomenuo da je ovo vise kupujem prodajem nego forum gde se razmenjuju iskustva. Cast izuzecima :lol: Ima ljudi koji hoce da pomognu kada su na forumu,ne mogu preko njega da rese problem ali daju savet svakako mogu...ALI vise ima njih koji se odmah javljaju IMAM JA ne pomoc nego deo :D :D Maj poce a niko da pomene taj famozni drift u CACKU...prosle godine uka buka ove nistaaa,jedna jedian tema na forumu nema o tomee

ma neka bude i kupujem prodajem deo,ali da ima i normalnih pitanja,odgovora,komentara,razmene iskustva.nego ovde sve mrtvo,u vecini slucajeva samo se postavljaju pitanja dok je problem tu,a kad se resi nema se vremena da se napise nesto,kako sta,gde je bio problem,kako najjednostavnije resiti itd,svi gledaju samo sebe i nemaju vremena da napisu pa da i svako sledeci sto cita zna otprilike odakle da krene,kako da resi.

Realno ovo je neka slika svih foruma u Srbiji,svaki forum-klub kod nas ima sličnu priču,deo članstva koji se poznaje,oni se i druže privatno, pa je samim tim i njihov odnos drugačiji nego ka nekom novom članu koji je od skoro na forumu pa se samim tim i gleda kao 13-to prase.

Svaki naš forum ima pametnih sveznalica,spamera i dežurnih hejtera koji su najčešći krivci žašto neki ljudi dolaze samo da čitaju forum,a isti ti bi možda hteli nešto pametno i korisno da kažu,pa kad vide kakva atmosfera vlada odustanu od daljeg interesovanja ka forumu.

A kad pogledate neke od inostranih foruma-klubova,tamo je neka drugačija priča,svi se trude oko foruma,održavanja istog,organizacijom skupova,pružanju pomoći članovima i daljem razvoju kluba.

Ja sam evo član tek od ove godine,zainteresovao sam se za celu vašu priču,našao dva dodatna prijatelja kluba koji žele da daju popust na svoje proizvode i usluge,celu priču preneo moderatorima ali nisam dobio neku podršku za realizaciju priče do kraja. Nisam hteo da nešto forsiram sa tom pričom da se neko još ne istripuje da imam korist od toga!

srbija

Niko u danasnje vreme nema vremena,nerava a ni para da se posveti klubu koliko bi trebalo. Realno opstanak za goli zivot je u pitanju,tako da nemoj shvatati nista licno. Danas je tako u svim segmentima zivota. Pogledaj drugi bmw klub i forum koji je prakticno i nestao, tako da ovaj klub u danasnjim uslovima dobro i funkcionise.

sve to stoji ali dokle cemo se sa losijima porediti?i time opravdavati?ok opstanak i nikome nije lako,ali sto bi se ja sad izdrkavao po forumu ako imam licnih problema kod kuce ili gde god.ili ne daj boze uvaljivao muda za bubrege,da bi ja opstao.ali kad smo vec tu sto to ne bi malo bolje.ono imas utisak kao da svako svakome zavidi,pa i da moze nece da pomogne ili je tu neki ego u pitanju,nadmenost,sta li je vec.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako tako razmisljate onda vam niko nije kriv sto vam je tako kako je...! Niko se nije rodio kao BMW znalac,nije sramota ne znati i pitati

Ne moze niko da meni,tebi zabrani sta ces da kazes,odnosno napises,pogotovo kad skapiras da pola tih 'strucnjaka' budz majstori...Cast izuzecima,naravno!

Pa cemu onda sluzi forum,ako ne mozes da pises,raspravljas,razmenjujes misljenja i iskustva...

Meni je najgora stvar kad neko nesto resi,a na kraju ne napise sta je ustvari bio problem...

Link to post
Share on other sites

Kad smo kod gluposti i nebuloza,totalni apsurd da postoje dva kluba u istoj drzavi,Hrvati su to lepo resili pre par godina lad su se ujedinili i zavrsili dalje peckanje i prozivke,sto bi bilo realno da se desi i kod nas. Razumem ja da postoje dve struje koja svaka vuce na svoju stranu,ali cemu to kad je to sacica ljudi sa svake strane u odnosu na nas "uzdrzane" (oko 70% clanova po meni) koji su prisutni na oba foruma?!

Glupo je da se jedni sastaju kod Arene,a drugi na Banjici,nadjite lepo neko neutralno mesto okupimo se svi i cao zdravo! Neko spomenu slobodno vreme,svi kuburimo sa tim,i ja radim dve smene,ali nije to presudno za dobro funkcionisanje kluba i foruma! Solidarnost i volja su na prvom mestu! Pozz!

Link to post
Share on other sites

pa ne slazu se ljudi ni unutar ovog kluba.

osnovni i jedini problem je decenijama nizak standard. Nema novca ni za osnovno a ne za hobije i hirove. Da ima para, slozili bi se srbi ocas posla. Automobil je na zalost postao veliki luksuz u srbiji.

Link to post
Share on other sites

Kad smo kod gluposti i nebuloza,totalni apsurd da postoje dva kluba u istoj drzavi,Hrvati su to lepo resili pre par godina lad su se ujedinili i zavrsili dalje peckanje i prozivke,sto bi bilo realno da se desi i kod nas. Razumem ja da postoje dve struje koja svaka vuce na svoju stranu,ali cemu to kad je to sacica ljudi sa svake strane u odnosu na nas "uzdrzane" (oko 70% clanova po meni) koji su prisutni na oba foruma?!

Glupo je da se jedni sastaju kod Arene,a drugi na Banjici,nadjite lepo neko neutralno mesto okupimo se svi i cao zdravo! Neko spomenu slobodno vreme,svi kuburimo sa tim,i ja radim dve smene,ali nije to presudno za dobro funkcionisanje kluba i foruma! Solidarnost i volja su na prvom mestu! Pozz!

Pa sta je to cudno. Tri Srbina i Cetiri partije! To je nase lice! A prica da je para mi bi se slozili je isto glupa. Ja kazem da smo kao narod slozni bilo bi para! Ali to nije tema.

Pa samo ako pogledas politicku scenu i vidis preslikano. Kako se nekome nesto ne svidi on se ponese kao uvredjena mlada, dize nos, kupi prnje i osniva novu partiju. Tako je i ovo.

Evo kazem ni ja nisam bio aktivan nigde bas dugo. Iskreno i ne mogu oko mnogo cega da se cimam ali eto barem ovde na netu mogu da se ponovo malo aktiviram. Ajmo svako po malo i bice bolje.

Evo idem da otvorim novu temu ;)

Link to post
Share on other sites

E meni stvarno trebaju senzori! Hocu u pezoa da stavim. Ja ne vido nepreglednija kola! Moju kocku bih mogaokroz ceo grad u rikverc da vozim kao Misko :D Ali pezo je katastrofa.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.