Bmw e36, 325i m optic


Recommended Posts

Hteo bih da ga kupim, pa me zanima da li je nekome poznat, da li je bio havarisan i slicno, trenutno se nalazi u Beskoj, a pre toga je bio u Valjevu ili Vrscu, ne mogu da se setim.. Svaka informacija bi mi dobro dosla, jer planiram da ga sredim u fulu i da ga ostavim za sebe.

0ef63e9ddb9b_800x600.jpg

7ae2f0c8b83c_800x600.jpg

9384e489f2f9_800x600_Copy.jpg

15818a1f5781_800x600.jpg

890907242946_800x600.jpg

abb803b231e2_800x600.jpg

f49120369b09_800x600.jpg

Link to post
Share on other sites

Bio je u Valjevu, drugarov bivsi auto. Uzet kompletno sjeban, ninasta nije licio, samo je enterijer bio u odlicnom stanju. Ciki budala je sprcao poveliki iznos kesha(da ne pisem koliki) da sredi i onda ga poklonio. Auto je M optic i tu se zavrsava prica oko toga sta ima od M, izuzev navedenog NISTA vise, samo sto je kod nas tupav narod pa ne razlikuju guzicu od dupeta i svi su M-ovi. Na ovom autu jedino da se stavi Gt spojler nazad i stopovi sa belim migavcem(kome se svidja)i angel eyes, ostalo nema sta da se sredjuje, sve je sredjeno enterijer,eksterijer ofarban je cini mi se novembru prosle godine(sve trulo zamenjeno sa novim delovima, svaka tackica rdje sanirana) i zadnji put kad sam video auto bio je vrhunskom stanju. E sad posto je promenio vlasnika treba to opet pogledati proveriti, ali ne verujem da su uspeli nesto da sjebu za kratak vremenski period. Al sam napisao referat ko za prijemni :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ja imam e46 kompakta 1.6ti, ali vratio bih se na e36 iskreno meni bolje lezi, nisam imao nekih problema sa njim, ali 2.5, sestak je pravi BMW, ovo sve drugo je smesno, hvala na informacijama, icicu u petak da ga pogledam.

Link to post
Share on other sites

I taj crni je prelep,nema sta,ali onaj truli kos mi se gadi, pa sredio bih ga pa bi ga prodavao, ono je bas bezveze na onakvom autu..

Link to post
Share on other sites

Bio je u Valjevu, drugarov bivsi auto. Uzet kompletno sjeban, ninasta nije licio, samo je enterijer bio u odlicnom stanju. Ciki budala je sprcao poveliki iznos kesha(da ne pisem koliki) da sredi i onda ga poklonio. Auto je M optic i tu se zavrsava prica oko toga sta ima od M, izuzev navedenog NISTA vise, samo sto je kod nas tupav narod pa ne razlikuju guzicu od dupeta i svi su M-ovi. Na ovom autu jedino da se stavi Gt spojler nazad i stopovi sa belim migavcem(kome se svidja)i angel eyes, ostalo nema sta da se sredjuje, sve je sredjeno enterijer,eksterijer ofarban je cini mi se novembru prosle godine(sve trulo zamenjeno sa novim delovima, svaka tackica rdje sanirana) i zadnji put kad sam video auto bio je vrhunskom stanju. E sad posto je promenio vlasnika treba to opet pogledati proveriti, ali ne verujem da su uspeli nesto da sjebu za kratak vremenski period. Al sam napisao referat ko za prijemni :prankster2:

Cekaj,do skoro je bio kod tvog drugara i sad se vec prodaje,opet?

Link to post
Share on other sites

Ne Vlado stigao je kod ortaka cini mi se u septembru prosle godine tako nesto, uzet u nekoj zameni on je sve sredio, popravio i poklonio(januar ove godine) sad da ne davim opet. Od tada ovo je drugi put da se isti auto prodaje

Link to post
Share on other sites

auto je do pocetka aprila bio kod Cikija u valjevu, znaci cirka mesec dana je kod ovog sledeceg.

sto se mog zagledanja tice, za te pare [kada ga je on prodavao - oko 2500] je odlicna prica, maltene sve od opreme koju bih ja jurio ima, ide jako lepo, koci isto tako, na trapu nista nije lupalo, i sper mu radi. sitnica ima kao i svaki auto, ali ako ces ga uzimati da ga volis, samo napred, boljih paketa ima za na prste jedne ruke..

Link to post
Share on other sites

jedna info me zanima mada nema veze sa ovim motorom iz e36ice, koliko tuce potrosnja kod e46 kupe 325ci 2499ccm ? normalan rezim voznje beznekog preteranog gasiranja ?

Link to post
Share on other sites

Otkad ga je Ciki pustio niz vodu, drugi put se prodaje, svi samo dizu cenu u odnosu na ono koliko ga je on prodao, najsvezija cena je bila oko 2800 cini mi se

Link to post
Share on other sites

Idem u ponedeljk da ga pogledam definitivno, samo mi nije jasan onaj nakaradni volan, mozda sam ja glup, mozda ne znam sta valja, ali ako ga uzmem doteracu ga sa kljucem 16 samo da ga ne gledam..

Link to post
Share on other sites

@maksa

Ja sam kupac za volan, ili mozemo da se menjamo za odgovarajuci kljuc... ;)

Link to post
Share on other sites