Recommended Posts

kaze da nema potrebe ubedjivati ljude kao sto ste vi...jer ce opet doci do rasprave..eto to kaze bord.

Link to post
Share on other sites

Polako još "najpametniji" nisu dali izjave :D

Link to post
Share on other sites

Hermes ti je vec rekao i pokazao a ja se samo nadovezujem.

Neverujem i ne ubedjuj me dzabe.

Da je glanc nov motor, pritom dizel pa trosi vise. Ako je to zaista tako kao sto vidimo na slici, zasto onda ne uzmes jednog M-a uz taj unikat. Tacnije dobio bi od bmw-a cifru sa mnoooogo nula za patent posto su oni inzenjeri odande totalne neznalice. Doduse ne samo oni, nego i iz cele auto-industrije.

Link to post
Share on other sites

Mene stvarno interesuje kako radi to cudo, jer kod mene ocigledno ne radi kako treba, i s obzirom na to da mi je to jedina neispravna stvar na kolima, bio bih jako zahvalan kad bi mi neko otvorio oci u vezi toga (ja sam otvorio cak i posebnu temu o tome, ali nije bilo konstruktivnog odgovora)

A sto se tice potrosnje....njegov novcanik najbolje zna koliko mu trosi na 200 na sat, a nas bas briga.....

Link to post
Share on other sites

e bre ajde stvarno da utvrdimo tu potroshnju u praksi

ja nisam rekao da je nemogucha samo sam rekao da je ta kazaljka qrac

Link to post
Share on other sites

Borko ti si majstor za raspaljivanje vatrice :D

nirvana niko se i ne trudi da te ubedi nisi bitan faktor u prici :preved:

Babicu kazi vreme i mesto jer kad je borko bio na banjici jos oko turba niko tad nije smeo da se kladi a svi su se qrcili... :D

Link to post
Share on other sites

nema shta ja tu da odredjujem vreme i mesto

kada budemo slobodni i kada se dogovorimo nas par che eto napraviti taj test

iznechemo zakljuchke iz chinjenica tada

rechi: da, troshi 12 litara na 5.5k obrtaja na 100km

ili rechi: troshi qrac 12l, troshi toliko i toliko

jebote de mene nadjoste nisam ja uopshte rekao da je to nemoguche. iskreno, ne zvuchi mi bash logichno ali boze moj

ja sam samo rekao da je kazaljka qrac iz svog lichnog i iz isqstva verujem velike vechine ovde

jebala vas kazaljka bash

dajte da napravimo taj test i da zavrshimo sa tim vech

Link to post
Share on other sites
Hermes ti je vec rekao i pokazao a ja se samo nadovezujem.

Neverujem i ne ubedjuj me dzabe.

Da je glanc nov motor, pritom dizel pa trosi vise. Ako je to zaista tako kao sto vidimo na slici, zasto onda ne uzmes jednog M-a uz taj unikat. Tacnije dobio bi od bmw-a cifru sa mnoooogo nula za patent posto su oni inzenjeri odande totalne neznalice. Doduse ne samo oni, nego i iz cele auto-industrije.

bato ja nikog nisam niti cu ubedjivati jer sam sebi sipam gorivo i samo sam trazio komentare procitaj u naslovu!!!

Link to post
Share on other sites
Borko ti si majstor za raspaljivanje vatrice :D

nirvana niko se i ne trudi da te ubedi nisi bitan faktor u prici :preved:

Babicu kazi vreme i mesto jer kad je borko bio na banjici jos oko turba niko tad nije smeo da se kladi a svi su se qrcili... :D

cekaj cekaj jos se svi nisu oglasili!!! au sto volem kad se drugi kidaju za ovakve stvari :D :huh: :huh:

Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, neverujem, ali bih voleo da je to zaista tako.

Dzoni, pa ti si cackao motor i o tome se pricalo ali o potrosnji nesto nisi govorio, nego hajde ti reci koliko tvoja 3-ojka trosi, koja je takodje 2.7 turbo?

Predpostavljam da se radi o cifri od nekih recimo 8 litara. :D Moje pitanje za Dzonija posto je on najubedjeniji u ovoj prici a onda i za sve ostale koji veruju u ovaj fantastican rezultat je:

Jesu li ing. u bmw-u, ili bolje receno celoj auto-industriji tolike neznalica kada nisu mogli da naprave motor sa tolikom (tolickom) potrosnjom?

Voleo bih da cujem konkretan odgovor na ovo pitanje, ako ga neko ima.

Link to post
Share on other sites

Ja sam stvarno razocaran još se nisu pojavili "MAPETOVCI" tj ona dvojica deda sto samo sede i komentarišu a nista ne rade :D :preved: :D

Link to post
Share on other sites
Ja sam stvarno razocaran još se nisu pojavili "MAPETOVCI" tj ona dvojica deda sto samo sede i komentarišu a nista ne rade :rolleyes: :preved: :D

Samo sto nisu

Link to post
Share on other sites

NIrvana ja sam davno napisao sto se tice moje potrosnje ,vidi se da nisi bio prisutan tada...ja imam gomilu drugih gluposti na mom motoru i DA trosi mi duplo vise nego borku. :rolleyes:

zoko jel mislis na onu dvojicu sto voze e36????? :preved: :D

Link to post
Share on other sites