motorni trimeri


Recommended Posts

Ma ok. Ali kad vec pitas ajd da pokusam da ti odgovorim ne iz licnog iskustva vec je brat koristio to.. kako sam ga razumeo da moze da sanira manja ostecenja tipa ekser ili tako neke manje rupe. Mora da se izmucka i da ventil bude u gornjem polozaju zakacis i izduvas u gumu i to kao naduva gumu do nekih 0,8-1.0 bara. I krenes da se to razlije al posle ta guma nije vise za vulkaniziranje posto se to zalepi po celoj unitrasnjoj strani... e sad opet kazem tako jeon meni rekao.....;-)

Link to post
Share on other sites

To bih sad hteo da pitam. Jel mpze neka informacija o tom trimerima. Imam trimer vilager bc900 i verto 1.9 ks ali me je ovaj zainteresovao navode snagu od cak 5.2 ks i brdo dodatne opreme za 100... nov je u kutiji.inace lik kojo ih prodaje nalazi se u subotici nassao sam oglas na kupujem prodajem....

Link to post
Share on other sites

A jel imas garanciju na straus ja sam ga zvao i lepo smo se ispricali ali mi kaze da nema garanciju za srbiju kao vazi samo i poljskoj... al sve sve samo mi ta cema sumnjiva al probacemo....

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo poprilično veliki samsung tv od tog lika, čini mi se skoro 200€ jeftinije. Baš sam zadovoljan. Meni je reko da imam garanciju samo mora da se nedaj bože šalje u Suboticu u ovlašćeni servis, sa njima ima dil...

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo poprilično veliki samsung tv od tog lika, čini mi se skoro 200€ jeftinije. Baš sam zadovoljan. Meni je reko da imam garanciju samo mora da se nedaj bože šalje u Suboticu u ovlašćeni servis, sa njima ima dil...

To je taj ona lik definitivno, sve zivo ima po dosta dosta nizim cenama

Link to post
Share on other sites