Recommended Posts

tesko da cu ja da prodjem samo sa 1000-1200 dnevno sa ulazom, hranom i picem po osobi,. Vise racunam na 2000-2500, ako su pivo i kafa oko 200,+ dorucak i vecera. Citao sam da ne moze da se unese nista od hrane i pica, jel to tacno, jel bas kontrolisu? I jel moze da se izlazi iz parka, npr na rucak negde i da se vrati opet nazad? Bolje da zasednem negde ko covek nego ta brza hrana

Link to post
Share on other sites

Ako mogu da se nadovezem i da ukazem drugima za Petroland .

Tobogani u Petrovcu uopste nisu bezbedni , spustajuci se na Tiger toboganu sa gumom sam pao i polomio rebro , vrlo malo je falilo da ispadnem kompletno iz tobogana ...

A na crnom mracnom se vec na drugoj ili trecoj krivini okrecete u nazad i spustate se kompletno niz tobogan u nazad a pri upadanju u bazen obavezno ledja dotaknu dno bazena ...

Nije bas za zezanje .

Izvinjavam se ako je ovo van teme .

Link to post
Share on other sites

ja planiram jos od 2013te u taj petrolend i stize i do grcke al u taj petrovac nikako :)

@DejanNS nije off,jako korisne informacije,jbg zbog izleta i vikenda uzivanja,ispadne totalno drugacije,katastrofa

ja sam davno,99te bio na Kipru u Larnaci u nekom vodenom parku,i mogu reci samo da je dozivljaj nezaboravan i posle 15 godina se secam kakav je to provod bio,tako da svakako vredi otici u bilo koji BEZBEDAN akva park,jer je zajebancija maksimalna i nemozes da se smoris ko na bazenu ili moru(bar ja,jer nevolim da se suncam,kupanje i hladovina samo)

Sto se celog dana tice,kontam da je 50e taman za ulaz,klopu,sladoled,picence,grickalice,za troje(muz,zena,dete)

Dok za tri drugara,mozda ni 100ka nezalegne(pljeka,pivo,pivo,pivo,pljeka,pivo,pivo.....)

Link to post
Share on other sites

Ako mogu da se nadovezem i da ukazem drugima za Petroland .

Tobogani u Petrovcu uopste nisu bezbedni , spustajuci se na Tiger toboganu sa gumom sam pao i polomio rebro , vrlo malo je falilo da ispadnem kompletno iz tobogana ...

Jel si podnosio neku tuzbu,neka odsteta za povredu?

Link to post
Share on other sites

Ako mogu da se nadovezem i da ukazem drugima za Petroland .

Tobogani u Petrovcu uopste nisu bezbedni , spustajuci se na Tiger toboganu sa gumom sam pao i polomio rebro , vrlo malo je falilo da ispadnem kompletno iz tobogana ...

Jel si podnosio neku tuzbu,neka odsteta za povredu?

Link to post
Share on other sites

Imas sef, 300din je depozit koji se vraca kada vratis kljuc. Sto se hrane tice ja sam unosio voce, niko nije pravio problem nikakav, mislim da bi se i hrana mogla uneti, a cene su malo skuplje nego na ulici u BG-u ali nista strasno, idem sutra ponovo pa ako nekoga sta posebno zanima mogu da proverim

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Imas sef, 300din je depozit koji se vraca kada vratis kljuc. Sto se hrane tice ja sam unosio voce, niko nije pravio problem nikakav, mislim da bi se i hrana mogla uneti, a cene su malo skuplje nego na ulici u BG-u ali nista strasno, idem sutra ponovo pa ako nekoga sta posebno zanima mogu da proverim

Sent from my D6603 using Tapatalk

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jel to pricas za Arandjelovac? Rezervisao sam tamo, idem u utorak na par dana

@firul pricam za Petrolend

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ok je, nije preskupo. Doduše ne mogu da kažem ništa o kvalitetu hrane jer nisam nista tamo jeo. Kasno smo stigli i rucali smo pre ulaska. Uneli amo svoje piće, nisu proveravali detaljno, samo opipali torbu

Link to post
Share on other sites