e46 remenica radilice


Recommended Posts

Posted Today, 11:26 PM

Pozdrav svima u grckoj sam na odmoru i gle malera puce remenica radilice.

Vozim e46 329d, 136 konja, autimatik.

Remenica je menjana pre par meseci, prednodni vlasnik je zamenio, sto sam i sa majstorim konstatovao ali ne znam koja je.

Ovde mi traze 400eur + ruke za orig. Ili 250 za neku drugu.

Drugar iz bg moze da mi posalje neku za 120-130eur, da li ja to mogu sam da zamenim i o cemu treba voditi racuna ili bolje da ne diram?

Koliko treba platiti zamenu cisto da znam da li hoce majator da me odere...

Dobro bi doslo neko uputstvo ili klip...

Molim za brz odgovor...

Pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

Pozdrav. :)..ja sam isto mijenjao remenicu prvo sam montirao Febi izdrzala mi je nekih 10-ak hiljada, mada moj model je onaj resty od 110kw mada mislim da i nije neka velika razlika,stavio sam Continental jer original nisam nidje nasao ona ti je preko 220e zavisi dje nedje cak i 300e,vjerovatno ti je stavljena neka loseg kvaliteta,ako mozes stavi original ako ne gledaj da bude neka malo bolje a ne Febi,Akron ili sl jer ce ti se desiti opet isto,samo skidanje remenice i nije tesko bar kod mojeg modela poskidam plastike, ventilator,pa onda kais i centralni saraf ja sam je sam skinuo mislim da na youtube imas snimak kako se skida.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Meni se evo nekoliko dana javlja problem ujutro kad upalim auto cuje se neki cudan zvuk iz pravca remenice nesto rrr pa onda radi fino jedno 7-8 sekundi pa opet rrrrr rrrr i sve tako jedno 4-5 minuta dok se ne ugrije malo auto,gledao sam remenicu ona ne mrda ni malo a i nova je staljena ne tako davno(u granciji je jos) natezaci su novi kao i roler e sad ne znam sta bi moglo biti.:)

Link to post
Share on other sites