Recommended Posts

  • 4 weeks later...

servis u petrogradskoj ulici , blizina milesevske ulice , zaobici u sirokom luku , nikad u zivotu nisam video takve prevarante....

Link to post
Share on other sites

pa sta mislis odakle im taj dvorac ako ne od prevara.....

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Top Guma Živko.

Brate Dragane, moram.

Pa njemu čoveku iskočio osigurač.

Jebote otišao sam da kupim felne koje su kod njega bile na kao full sređivanju.

Peskirao ih, pa jedna ruka baze i jedna laka.

Bog da te sačuva. Kako ga nije bilo sramota da ih da i kaže da su gotove?

Jebote to je hrapavo ko turpija subotom na bubnju...

Znači, neka mu neko odnese šećera i vode, nije mu dobro, uopšte!

Link to post
Share on other sites
Top Guma Živko.

Brate Dragane, moram.

sto da ne , svaka kritika je dobrodosla

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

prosle zime, led . ja montirao pozadi dobre zimske miselinke , kod starog vulkanizera u rakovici, idem iza busa , dodam gas i auto me baci levo, konta rekontra i zavrsih u busu , steta: desno krilo , far,migavac,viljuska, airbag se ispalio, sve u svemu sa farbanjem oko 2 soma evra, i sad ne bih znao zasto se auto okrenuo da danas nisam montirao zimske tockove i provalio da je desna guma naopacke montirana , odnosno da internal , strana stoji spolja .............. KAKVI IDIOTI KOD gazde ???????????

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Moram da spomenem iskustvo od juce u Danko felne i gume, jos ne mogu da se povratim :D

Znaci, prvo - polovne letnje gume u losem stanju 30e :prankster2:

Znaci drugo - felne koje oni popravljaju gituju OBICNIM GITOM :D

Sta vise da kazem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

da tu si upravu svratio do danka da pogledam gume .. kaze 50 jura.. reko ok koji je dot i ladno me lik pogleda i kaze a ti kao znas cemu to sluzi.... guma stara 13 godina sara jedva 4mm.. i to je 50 evra.. bruka i stamota...i odem par km dalje i kupim gume za 45e po komadu dot 2011 sara skoro 6mm..znaci danka vise nema da vidim.... :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Za danka nikada nisam cuo dobre stvari... bio par puta i vise nikada necu otici... kupio sam felne kod njega BBS RS2 koje imaju uvucen ventil za pumpanje gume i obecali su mi da ce mi dati "sutra" nastavak bez kog ne mozes da naduvas gume. Od tada je proslo 3 godine <_< sreca pa sam se snasao i neki lik mi je napravio od neke sipkice i ko zna cega taj nastavak... o gumama koje prodaju necu ni da pricam a ubedjen sam (bio svedok par puta) da se sami majstori grade na cenu guma skoro svaki put (cenu koja je sama po sebi velika) pa stave 5-10 eur u svoj dzep (po gumi naravno)... Zaobici ih u naj sirem mogucem luku :angry:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Servis ADAM u Tosinom Bunaru i Prvomajskoj.. Tezak fuseraj, rade dundjeri koji pojma nemaju o mehanici, jedino sto dobro rade je ispravljanje alu felni. Inace bio sam u oba i nemaju blage o trapu cak mi ni centriranje nisu odradili kako treba.. Jos bio prvo u prvomajskoj na proveri trapa, covek mi rekao sta da menjam, kasnije u Tosinom bunaru me majstor ubedjuje da je trap dobar, a otisli stabilizatori i krajevi spone. I povrh svega izgrebali felnu prilikom montiranja gume, sreca pa je losa pa me i ne zanima.

Za izbegavanje

Link to post
Share on other sites