Bmw e46 hauba


Recommended Posts

Negde sam video u stranim oglasima e46 limunzinu 2000god. sa starim branikom i farovima a nova hauba od restajlinga, sad interesuje me jel ona pase sraf na sraf jer je moja malo losija pa ako je budem uzimao da uzmem od restajlinga jer je mnogooo lepsa...

Link to post
Share on other sites

pardon auto je karaanv i 2001 god ali nije restajlign, otkud mu hauba od restajlinga, zar niko ne zna da li bez ikakvih prepravki moze da legne nova hauba na stari tip...

Link to post
Share on other sites

pardon auto je karaanv i 2001 god ali nije restajlign, otkud mu hauba od restajlinga, zar niko ne zna da li bez ikakvih prepravki moze da legne nova hauba na stari tip...

Ako ti se tako svidja restilizovani, prodaj tvoju celu prednjicu i uzmi noviju. Samo hauba je Frankenstajn varijanta. Spremis 500e i teras restayl.

Link to post
Share on other sites

Po mom ukusu nije frankestajn, i nisam ni pitao za misljenje kako izgleda vec da li odgovara bez prepravki, nisam uopste planirao da od auta pravim restajling nego mi je hauba losija pa bih je menjao, a kad vec menjam ako moze ova uzeo bih nju...

p.s. branik na restajlingu je toliko ruzan po meni da ga ne bih ni gratis uzeo.... :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Da ne otvaram novu temu, interesuje me moze li gepek od e46  restajlinga da se stavi na prvi model. Nasao sam jedan sa lepim spojlerom pa da uzmem komplet.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, DangaraBMW said:

@drVelinov

Gepek je isti kod e46 pfl i fl 😉

Hvala na informaciji, rekli su mi da ne moze moja lajsna zbog razlike u rupama na limu, a za lajsnu traze 30 evra, ili da prepravljam rupe. ima li ko iskustva

Link to post
Share on other sites