e46 320d vergla al nece da upali


Recommended Posts

Pozdrav, e ovako imam problem. Auto je 2000 320d do juce je radio normalno i isao kao i uvijek. Parkirao sam ga oko podne juce u garazu i jutros sam htio da ga upalim i auto vergla a nece da upali, to mi se prvi put desava uvijek je palio sto se kaze na pola kljuca. Provjerio sam sve osigurace, sve releje i sve je uredu. Takodje sam pogledao i pumpu za dovod goriva i to je uredu. Pa ako neko moze da me uputi sta bi moglo biti. Hvala unaprijed

Link to post
Share on other sites

Na koju dijagnostiju si stavljao? Posto univerzalne nece uvek da izbace gresku koju auto ima.Vidi ako neko ima Scanner, Impu, Carsoft, NSC expert...

Link to post
Share on other sites

raskaci senzor bregaste ili radilice pa pali, meni se to desavalo, pa dok nisam resio problem vozio sam bez senzora pola godine, nisam mogao da verujem da moze tako ali radilo je, pre nego sam skinuo senzor palio sam ga na zez, malo ga zacerglam u brzini itd, uspevalo mi je... a drugaru se jednom desilovda auto koji pali svaki dan normalno jednom prilikom je samo verglao, zaverglao dok je bio u brzini i od tad vise nije imao problem, valjda pobrljavi neki senzor ebem li ga....

Link to post
Share on other sites