Recommended Posts

ako si siguran 100 % da su ti vakumska creva sva ispravna, a tesko buraz da su bas sva osim ako nisi nova stavljao, jer matoro je to sve trulo i krto. Jedno da ne valja nece ti lepo raditi masina. E to kad budes siguran 100 posto onda se baci na ler ventil i eventualno senzor bregaste, rece boban ima 1 a ja mislim da ima 2, mozda gresim. Protokomer ako ne radi pokazace dijagnostika, e sto se ler laufa tice (ler motor) za njega ne znam dal ce dijagnostika da izbaci, moras ocistiti to sranje i klapnu gasa ako je strokava. :)

ima tu jos neko crevo ka pozarnom zidu i to proveri

Hvala, provericu pa cu u neko vreme javiti...kada sve to odradim...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo da se javim ponovo ako moze neko da pomogne, nisam menjao senzor radilice jos...mislim da nije do njega...sada je poceo povremeno da mi pali ASCR i EML lampicu i tada auto nema snagu...mili po putu...juce ovaj drug nije bio slobodan da ga zakacimo na dijagnostiku pa rekoh da pitam ovde...da li je neko imao iskustvo ovakvo? Citao sam da jednom liku je isto tako varirao, gasio se i na benzinu i plinu i uplaio lampice i da se radilo o klapni gasa i poluzi od papuce za gas...hvala uanpred, dok ga ne zakacim mada mislim da cu ovde dobiti pravi odgovor!

Link to post
Share on other sites