Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, za danas sl su utisci, dima nema, saltanje kao saltanje je isto kao i pre besprekorno i ono sto je vazno msm da radi kako treba, ali dok ne krene uzbrdo nizbrdo intezivno nmg da potvrdim. Promenio se celokupan stil voznje, tacno se vidi da je uradjen remap ali onako lepo :-) nekako je fluidniji, poletniji, manja turbo rupa, bas onako lepa razlika, a opet ne previse agresivno, odnosno cuvamo menjac, cuvamo dizne, turbinu :-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Malo sam okasnio ali u svakom slučaju sve preporuke za @Torque Odlično odrađen posao, remap super, ispoštovane sve moje želje prilikom izrade mape ( da nema dima ). I da napomenem rađen je STAGE 2 remap, DPF off, EGR off, ... Ako sam nešto zaboravio Nemanja će da dopuni. Još jednom SVE POHVALE!  ??️9_9

Link to post
Share on other sites
On 4/10/2018 at 8:24 PM, ilovebigasses said:

Ovako, za danas sl su utisci, dima nema, saltanje kao saltanje je isto kao i pre besprekorno i ono sto je vazno msm da radi kako treba, ali dok ne krene uzbrdo nizbrdo intezivno nmg da potvrdim. Promenio se celokupan stil voznje, tacno se vidi da je uradjen remap ali onako lepo ? nekako je fluidniji, poletniji, manja turbo rupa, bas onako lepa razlika, a opet ne previse agresivno, odnosno cuvamo menjac, cuvamo dizne, turbinu ?

Tako i treba :)

Link to post
Share on other sites
On 5/15/2018 at 11:15 AM, Crni990 said:

Malo sam okasnio ali u svakom slučaju sve preporuke za @Torque Odlično odrađen posao, remap super, ispoštovane sve moje želje prilikom izrade mape ( da nema dima ). I da napomenem rađen je STAGE 2 remap, DPF off, EGR off, ... Ako sam nešto zaboravio Nemanja će da dopuni. Još jednom SVE POHVALE!  ??️9_9

Ma nema veze i ja kasnim  kada zeza tapatalk :D samo ti uzivaj u remapu

Ma pojmam i ja sam zaboravio sta smo sve radili... egr dpf off vmax off dtc off :D

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
On 9/19/2018 at 10:18 PM, Djoksa530i said:

Bmw 535d e60 272hp, cena?

Pozdrav

Pozdrav drug

Stage 1 + dpf off + egr off 

60ks+ 120nm+

150€

 

Vise informacija na fb stranici slabo ulazim na forum u zadnje vreme :)

 

https://www.facebook.com/ncchiptuning/

Link to post
Share on other sites