Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zahtevna je aplikacija da se podesi ali ima smisla princip na kome radi. Mislim da ne može da bude precizna ali sigurno može da detektuje tuning promene. Evo mog rezultata:

Bmw_318_D_2016_02_12_08_57_37.jpg

Hvala jos jednom :)

Link to post
Share on other sites

Telefon mora dobro da se kalibrise u aplikaciji da bi mu akcelerometar bio precizan a gps radi ok ako nema oblaka. Jos treba da se dobro konfigurise auto, npr. gubitak na transmisiji je kod zadnje vuce veci, dodatna masa treba da uracuna i gorivo pored putnika itd. Zabavna igračka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ajd da se ponudim.

Posto imam galeto i mpps, za sve koji su iz Nia ili blizu mogu da izcitam i izflesujem racunar, naravno besplatno. Uslov je samo ako mapu radi torque. Pomogao je meni pa reko ajd i ja da izadjem u susret.

Link to post
Share on other sites

Ajd da se ponudim.

Posto imam galeto i mpps, za sve koji su iz Nia ili blizu mogu da izcitam i izflesujem racunar, naravno besplatno. Uslov je samo ako mapu radi torque. Pomogao je meni pa reko ajd i ja da izadjem u susret.

Link to post
Share on other sites

Isto vazi i za okolinu Beceja. Imam MPPS 16, pa ako nekome treba da se izcita firmware iz ECU-a stojim na raspolaganju ( besplatno ). Uslov je isto da mapiranje radi Torque ( Nemanja ). I ovde mo hvala jos jedanput za odlicno odradjen remap!

Link to post
Share on other sites

Ajd da se ponudim.

Posto imam galeto i mpps, za sve koji su iz Nia ili blizu mogu da izcitam i izflesujem racunar, naravno besplatno. Uslov je samo ako mapu radi torque. Pomogao je meni pa reko ajd i ja da izadjem u susret.

Link to post
Share on other sites

Ajd da se ponudim.

Posto imam galeto i mpps, za sve koji su iz Nia ili blizu mogu da izcitam i izflesujem racunar, naravno besplatno. Uslov je samo ako mapu radi torque. Pomogao je meni pa reko ajd i ja da izadjem u susret.

Isto vazi i za okolinu Beceja. Imam MPPS 16, pa ako nekome treba da se izcita firmware iz ECU-a stojim na raspolaganju ( besplatno ). Uslov je isto da mapiranje radi Torque ( Nemanja ). I ovde mo hvala jos jedanput za odlicno odradjen remap!

Hvala prijatelji

Sigurno ce te mnogo pomoci kolegama sa foruma

Ako neko od kolega sa foruma odluci za remap a u blizini je Beceja i Nisa , mogu se obratiti njima i pa kasnije meni i da njih usrecimo :)

Hvala jos jednom!

Link to post
Share on other sites

Zahtevna je aplikacija da se podesi ali ima smisla princip na kome radi. Mislim da ne može da bude precizna ali sigurno može da detektuje tuning promene. Evo mog rezultata:

Bmw_318_D_2016_02_12_08_57_37.jpg

Hvala jos jednom :)

Barem covjek ubije vreme i ima neki uvid u snazi kojom raspolaze :D

Siroka matematicka formula koja moze dosta da priblizi stvarnoj vrednosti

Link to post
Share on other sites

nece

Napravio sam upload apk datoteke ova radi provjereno

Link to post
Share on other sites

Error 404 - Not Found

We're very sorry, but that page doesn't exist or has been moved.

Posalji email i fb kontakt (link) da ti posaljem apk file

Meni radi ok sad nzm zasto nece tebi

Link to post
Share on other sites

Danas prošao 800km, potrošnja 5,9 na 100

Zadovoljan ? :D

Link to post
Share on other sites

da pohvalim Nemanju,jos jedan 320d uspjesno remapovan svaka cast sve pohvale...

:thumbsup: :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...