Recommended Posts

Ja se stvarno izvinjavam bez uvrede ali BMW se voli i vozi zbog svojih karakteristika svog zvuka i svega onoga što ga krasi i zato mislim da ko nema para da ga vozi onakvog kakvog treba i kako ga je fabrika napravila treba da pređe na nešto što mu odgovara. Opet ponavljam nikada ne može da bude isto vožnja na benzin i plin već samo približno. BMW vozim da osetim snagu i moć a poed toga i brzinu i to sa ovom slabijom trojkom u klasi BMW-a. Primer sada sam išao na put ja sam od Kragujevca do Niša stigao za 48 min. preteklo me samo nekoliko arlaudža naavno BMW. Eto u tome je čar.................................................

Izvini a koju snagu i moć osećaš sa 1.6 agregatom? Možda nisam bio na času...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postovanje za svako auto,ali brateeeea ako si vozio 1.6 kao sto pise kod tebe..................... Vecina ljudi to jest 90% (a to je MNOGO) vozi normalno znaci po propisima a cak i ispod propisa.. Ti ako mislis da si fura0 i prestizao sve sa 1,6, zapitaj se.

Link to post
Share on other sites

Nemam komentara umesto da date savet dečku koji pita šta da radi vi tračarite. Prvo pogledajte auto je 1.8 a očigledno je da većina vas nije bila ni na jednom času a ne na "tom", a drugo klinac koji je dobio dozvolu ne može da sedne u takav auto. Lepo sam napisao jedan od slabijih BMW-a ali ipak ide, i ja sa mojih 50 g. sam promenio više auta nego što pojedini imaju godina života a pametuju, i znam šta je dizel, plin i benzin. Niko se ne javlja sa konkretnim predlogom kada je u pitanju neki problem nego samo tračarenje i zajebancija. Tako da sam odlučio da više ne komentarišem i ne upustam se u rasprave sa vama strčnjacima (svaka čast pojedincima) i opet kažem bez uvrede jer mi to kultura nalaže zbogom.................................

Link to post
Share on other sites

Nemam komentara umesto da date savet dečku koji pita šta da radi vi tračarite. Prvo pogledajte auto je 1.8 a očigledno je da većina vas nije bila ni na jednom času a ne na "tom", a drugo klinac koji je dobio dozvolu ne može da sedne u takav auto. Lepo sam napisao jedan od slabijih BMW-a ali ipak ide, i ja sa mojih 50 g. sam promenio više auta nego što pojedini imaju godina života a pametuju, i znam šta je dizel, plin i benzin. Niko se ne javlja sa konkretnim predlogom kada je u pitanju neki problem nego samo tračarenje i zajebancija. Tako da sam odlučio da više ne komentarišem i ne upustam se u rasprave sa vama strčnjacima (svaka čast pojedincima) i opet kažem bez uvrede jer mi to kultura nalaže zbogom.................................

druze, ako pogledas temu malo bolje videces da smo coveku dali savete

a onda si ti dao svoj savet......

Link to post
Share on other sites

Prosli auto mi je bio 318 105kw uradio kod Babića i nije prebacivao 10l plina iao je kao i na benz. Mali su potroači ali ti motori imaju drugih problema.

Link to post
Share on other sites

Fazon je sto ljudi VECINOM ubacuju plin jer ne mogu da izdrze voznju na benzin. Cim to ne mogu, ni bmw se ne odrzava kako treba. Ako dignu kredit da se i ubaci plin, u takav auto kad se stavi daj boze da nema problema. A odrzavanje uredjaja se zaboravlja jer je to sipaj i vozi. Zaboravi se i da se naspe malo aditiva u benzin od 200 dinara, a pogotovo benzina jer im kvari racunicu. Svi se hvataju za brojke borda na dizelima i na plinu, itd. Auto mora biti 100% ispravan za rad na plinu, Peco ti si prelazio kilometre sa tvojim autom jer ti to odrzavas, vecina auta znamo kakvi su realno, al nekom je to dobro :) Poslednja stvar koju treba da uradis na autu kad ga kupis je plin, prvo ga prevedi, onda mali servis uradi makar iako je u svakom vlasnik juce promenio ulje. Gume resi amortizere i oko motora ako ima nesto pa tek onda sanjaj o plinu

Link to post
Share on other sites

Ovo je dodatak na ono, da je sranje, jeste! Busis kola, kondenz iza boce i ostala sranja meni na mojim kolima ne trebaju? Tacke na postovima nisi video na kraju. Jel smem da te pitam, koji je tebi k***c sa komentarima na tudje postove? Jel ces umreti ako nesto precutis ako je to vezano licno za nekog? Ako imas problem neki resavaj hitno, otima se kontroli

Link to post
Share on other sites

Ajmo da se vratimo temi, rekla kazala batali to..

Nego Stunter upravi si ti za vecinu stvari, ali ono ne planiram ja da ubacim plin i vozi koga j****..ako bi uzimao auto od nekih 6-7 hiljada evra, trazio bi dobar primjerak u svabiji e90 koji je odrzavan.. I naravno kad bi ugradio plin auto bi se odrzavao..svi servisi na vrijeme kako motora tako i plina.

Link to post
Share on other sites

I dalje ces imati sranje u autu.. Ako stavrno moras da ga ugradis u bmw ugradi. Po meni je bolje za tih 1000e kupiti punta i koristiti ga za njakanje i jeftino vozikanje po gradu i cesati ga po parkingu, a bmw voziti redje.. Ako ti je auto prevoz ugradi ga opet ti kazem, ako ti je za uzivanje, na neki nacin odmor i jedna od lepih stvari u zivotu nemoj. Sam odluci, toliko od mene

Link to post
Share on other sites

Bmw ti nece biti nikad jeftin prevoz za grad, makar plin bio 20 dinara. Doci ce ti servisi, nabices kilometrazu veoma brzo, jer uvek sipas za hiljadu i potrosis gorivo.. :) Posto trazis 318 sa plinom cilj ti je jeftin prevoz koliko vidim. Izvinjavam se necu vise

Link to post
Share on other sites

Pa dobro to je tvoje misljenje i to postujem, vidicu jos..Ako jos neko ima iskustva sa plinim a pogotovo sa e90 320 nek pise...

izabrao si najgori motor koji postoji u bmw
Link to post
Share on other sites

Bmw ti nece biti nikad jeftin prevoz za grad, makar plin bio 20 dinara. Doci ce ti servisi, nabices kilometrazu veoma brzo, jer uvek sipas za hiljadu i potrosis gorivo.. :) Posto trazis 318 sa plinom cilj ti je jeftin prevoz koliko vidim. Izvinjavam se necu vise

Nemas potrebe da se izvinjavas tu smo da dajemo svoje misljenja. Do sad sam imao 2 bmw a i buraz samo bmw vozi tako da znam kako teku stvari sa servisima..i ja sam vozio benzinca 2.8 i predjem na 2.0d i sve one pare sto sam ustedio na dizelu stiglo me nakon 4 godine otisla bosh pumpa. I da nije 318 nego 320 :D.

Nidza crveni..prvi put cujem da neko kaze da je bmw 2.0 sestak da je los...jesi imao ti taj auto pa znas imas licno iskustvo ili sta?

Link to post
Share on other sites