Crni Grill e46 Restajling


Recommended Posts

Interesuje me gde nabavljate originalne grilove ( u crnoj boji po mogucstvu) i da li se isplati uzimati one na kupujem prodajem? Nesto nisam siguran da je neki

kvalitet. Moje ne bih farbao a ni presvlacio folijom vec bih uzeo jos jedne i prefarbao u crno ako vec ne nadjem ofarbane.

Link to post
Share on other sites

Sa fabrickih ce da ti se ljusti bolja ako ih prefarbas. Iz tog razloga sam kupio i prefarbao aftermarket grilove a original odlozio u ormar da skupljaju prasinu.

Link to post
Share on other sites

Pa ja sam u principu mislio samo onaj hromirani deo da izsmirglam i onda lepo da prefarbam kod nekog ko to sve radi, a ona rebra u principu ne bi ni dirao, nek ostanu mat. Mada mozda ne bi bilo lose ni sve mat da bude..

Link to post
Share on other sites

e pa dobro izgleda, mozda i ne bi bilo lose tako odraditi pa posle skinem kad ne budem hteo. ko ti je radio to?

Ja se igrao :lol:

Evo ti i tvojih Ivane :P

117011801578215405764255.jpg

Misljenja su podeljena sta je bolje. Ali ne patim toliko od originala, pa sad da cekam mesec dana da stignu iz tunguzije. Mat su mi vec dosadili sad cu da ih poderem pa stavim, ne znam, crnu sjaj ili 4d karbon ili nesto peto. Kosta me manje, ne oduzima mi mnogo vremena da promenim izgled a uvek mogu da vratim kako je bilo. :)

Link to post
Share on other sites

Ja se igrao :lol:

Evo ti i tvojih Ivane :P

117011801578215405764255.jpg

Misljenja su podeljena sta je bolje. Ali ne patim toliko od originala, pa sad da cekam mesec dana da stignu iz tunguzije. Mat su mi vec dosadili sad cu da ih poderem pa stavim, ne znam, crnu sjaj ili 4d karbon ili nesto peto. Kosta me manje, ne oduzima mi mnogo vremena da promenim izgled a uvek mogu da vratim kako je bilo. :)

E pa super, jel mozes i meni ovako ful da sredis? Jesi u bg? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Jbg ukusi su razliciti, po meni izgledaju lepo i njemu se svidja. Opet kazem iznenadjujuce kvalitetna izrada, al opet to sve zavisi kod koga kupis. Njegovi su placeni 60e. Moze da se uslika, al tek za jedno desetak dana kad se vratim kuci, posto nisam u Srbiji sad.

Link to post
Share on other sites