Recommended Posts

Znaci bata resio da sredi benzosa ful :D

Svaka cast lepa petica u pravim rukama, a sto se tice guma stavi iste i ne eksperimentisi mnogo :D :P

I cekam da cujem utiske kako se ponasa zimi

Hvala :)

Uhh i mene zivo interesuje kako se ponasa po snegu :scratch_one-s_head:

Danas nisam stigao nista da slikam premoren sam,hauba je ofarbana i nismo je jos namestili ostavili smo je da prenoci posto je malo hladnije nigde nam se ne zuri,jeste da je u komori ali opet je to ipak sveze mnogo.

Farovi su zavrseni i namesteni,na zalost nismo uradili led u angel,posto nisu nam odgovarale sijalice koje su stigle,sutra se vozi kod nikole iz lajkovca da se urade stakla i angel.

U ponedeljak je planiran izduv da se odradi...

A u planu je i digitalno vesanje.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigle i te famozne felne sa 8j sve cetiri.

Jedna samo isprobana sa gumom 245/40/19

Ne svidja mi se kako stoji narucene su gume 255/35/19 i distanceri.

Inace falc i krakovi su niklovani,a unutrasnjost je u boji auta :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

20150922_193243.jpg

20150922_193250.jpg

20150922_225651.jpg

20150922_225709.jpg

20150922_225725.jpg

Link to post
Share on other sites

Lepo nema sta :D :ok:

Hvala :)

Inace ovo su slike bez distancera,ja se iskreno nadam da ce sutra i oni stici,pa cu ih namestiti predvece,iskreno ja sam i ovako prezadovoljan tako da mi distanceri nisu ni trebali,ali sad je gotovo.

Moram paziti kad postavim distancere kako ce stajati napred da mi slucajno ne podigne krila.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Не би да ти стајем на муку али ја са летњим гумама не бих ишао нигде...гуме па све остало! Ајде нека је глава на раменима!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.