Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za udes sam kriv sam jbg,nije radila kontrola stabilnosti ni 4x4,auto to jutro oteran kod majstora,posto je oblajznuo neki zupcanik plasticni da ga zameni,medjutim nije stigao taj dan i ja ga uvece uzmem da idem do beograda i u povratku malo brzina malo letnje gume kontrole nije imao i jbg..

Odojio se na prevoju pri nekih 120 130 140 nzm ni sam,i na gas prokliza,posto sam ja drzao jedan isti gas i kad je odskocio zadnji tocak poceo da proklizava,i odmah me okrenuo u stranu krenuo mi zadnji kraj u levo i uspeo sam da ga kontriram,ali vec je bio blizu ivice i prednji desni tocak uhvatio travu...

Link to post
Share on other sites

Ne znam sto ga ne vozi (diskovi rdjavi) kada je registrovan?

Ako obratis paznju videces da i dalje oko njega ima vode malo sto se cedi sa njega jer je opran neposredno pre slikanja. A kada operes auto i odstoji u mestu pola sata diskovi ti odmah "zardjaju" dok se ne provoza i koci malo.

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto ako uzmem uzimam ga iskljucivo posto je od jako dobrog drugara,auto je fabrika ali bukvalno fabrika,beli iz lestana mu je menjao menjac pre mesec dana,znaci dinar ulaganja nema,sto mehanicki sto limariski,nove gume glanc felne original,bas bas perfektan,jedino me muci sto je bela koza,i sto nema parking senzore...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.