Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E sad se javlja problem, danas sam bio u servis i kao nastelovao farove(visinu i ugao),i padne mrak ,ja upalim farove, kad ono svetli u veliko slovo V ispred auta, sa strane pici u kuce i bankine a na sredini mrak, pa bih molio Babica ,posto covek ima rasturenih brdo farova iza sebe da mi kaze kako da resim to stanje. Napominjem da sam perfektno ugradio xenone, bez nekog secenja i natezanja.

Link to post
Share on other sites
E sad se javlja problem, danas sam bio u servis i kao nastelovao farove(visinu i ugao),i padne mrak ,ja upalim farove, kad ono svetli u veliko slovo V ispred auta, sa strane pici u kuce i bankine a na sredini mrak, pa bih molio Babica ,posto covek ima rasturenih brdo farova iza sebe da mi kaze kako da resim to stanje. Napominjem da sam perfektno ugradio xenone, bez nekog secenja i natezanja.

lepo fino poslusas ljilju(kao ja,hahaha),nashpricas wd na srafove za stelovanje(da se lakse odvrcu/zavrcu)i sam podesis i visinu i sirinu,tj.pad snopa ispred vozila.ja probao i sad je o.k.,mnogo bolje nego pre!100W konacno daju bolju sliku,a xenoni ce malo da sacekaju bolju finan. situaciju.poz!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

posto vidim da mnogi od vas pominju da su ugradili sijalice od 100w stavio sam i ja i razlika je ogromna,ali me brine nesto drugo,nisam chuo da chvakaju releji,dali e 36 uopste ima releje za svetla?brinem se da ne pregori prekidac posto sada sijalice vuku mnogo jacu struju nego fabricke...

Link to post
Share on other sites

znaci mislis da je bolje da ih ne stavljam?vozio sam na zastavi 4 god i nisam imao problema,mada su i farovi dosta veci pa se verovatno i manje greju.....

Link to post
Share on other sites

Koliko je uopste komplikovana ugradnja u privatnoj reziji? Sta tu sve treba da se odradi? Jel dolazi kakvo uputstvo sa tim xenonima?

Link to post
Share on other sites

obzirom da je ugradnja kod babica 20e .... ne isplati se rizikovati

Link to post
Share on other sites