Iskustva sa auto farbarom "Arsenov" Novi Sad


Recommended Posts

Pozdrav svima!

Da li neko ima iskustva sa pomenutim auto-farbarom? Danas sam bio do njega i zaista radionica izgleda perfektno! Koliko sam video-ima poprilično posla, a cena nije nešto paprena kako sam očekivao (obzirom na priče koje sam čuo). Baš je sredio nekog X5 kada sam došao-bukvalno se ništa ne vidi da je rađeno. Molio bih nekoga ko je imao iskustva sa ovim majstorom da ista podeli. Hvala!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Želeo bih da pohvalim pomenuti servis i vlasnika Sinišu. Prvobitno mi je rekao da je cena za farbanje ruba i unutrašnjeg dela vrata, kao i donjeg dela haube(spojevi vezivnih limova korodirali blago) 80E, ali kada je sve završio (a pride mi je i ispolirao sitne ogrebotine bez da sam tražio) i kada sam otišao po auto-naplatio je 60e, uz obrazloženje da nije bilo potrebe da se farbaju cela vrata. Zaista sam bio prijatno iznenađen tim postupkom...Inače, auto je uradio jako lepo-nisam našao zamerke. Servis se nalazi na Klisi, ulica Savska 3a. Poprilično je velika gužva, pa je uz preporuke koje sam dobio-i to bio jedan od razloga zašto sam se odlučio za njega-i nisam pogrešio.

Link to post
Share on other sites