Recommended Posts

Jurim neka sedišta za moju peticu pa me zanima jesu ista sedišta od starog modela i od restylinga, tj jel kacenje isto za sve modele? I kako da skinem tapacire na vratima a da ih ne sjebem, sa strane rasckacim sve zabice u krug ali onu metalnu lajsnu na vrhu ne mogu lepo da raskacim?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupljen veceras m tech 2 volan stari tip, tako da sam sad skupio m tech 2 volan stari i novi tip i m tech 1 :-D Veceras sam nabavio i kozna sedista, sutra montaza mislim da ce biti velika razlika :-)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites

Zato sto sam i ovo skidao sinoc do 10 i nesto pa me mrzelo. Mozda resim danas posle posla da odem opet pa cu videti :)

Ako mislis na Motul extra je, svi majstori ga hvale. Meni auto presao skoro 500000, a sipao polusintetiku 10w40 i na predjenih 5000 za sad ne treba da se doliva :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovih dana mi stoje kola pošto su mi uzeli dozvolu pa ih palim na svakiih 5-6 dana i dešava se čim stoje duže kada upalim auto trokira neko vreme, neće da primi gas kako treba. Jel moguce da mu pušta plin u usisnu granu pa da zajebava zbog toga? Kada palim svaki dan sve je ok, cim stoji 5 dana dešava se da trokira neko vreme i posle prokine.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Drugari imam problem sa radiom na kolima slabo hvata stanice, uhvati samo jednu lokalnu i to je to. E sad provalio sam da se to desava samo kada su upaljena svetla na kolima. Kada su svetla ugasena hvata sve stanice, u cemu moze biti problem? Povezan je da radi samo kada je dat kontakt.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...