Recommended Posts

Lep ti je e34,i svidja mi se kako planiras da ga sredis.

Ako te interesuje imam onaj lip od volvo sto pase na e34,ja sam moj isekao na pola,hteo sam da ga napravim kao onaj rieger lip spojler da izgleda,i ostalo je samo malo da se doradi pa ako si zainteresovan pisi u pm.fcbad3dc6776201aad32f2579d7646e3.jpg

cbed2b30a4afd1efb22966ff668d8229.jpg

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ti nije mene bilo za taj lip :D moze od njega da se uradi lepo kako hoces, ja moj skinuo, branik je poceo da mi jebava

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Montirao sam malo pre felne, al iskreno nije mi to to za E34. Lepa je ovo felna za E39, ali za E34 ce bolje da legnu sa nekim velikim falcem. Tako da cu ih voziti privremeno, dok ne nadjem neke bolje felne :)

Link to post
Share on other sites

Montirao sam malo pre felne, al iskreno nije mi to to za E34. Lepa je ovo felna za E39, ali za E34 ce bolje da legnu sa nekim velikim falcem. Tako da cu ih voziti privremeno, dok ne nadjem neke bolje felne :)

Imam za tebe lep tocak za e39 pa se javi ako hoces da djoramo

0655250823

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Juce je pocelo da mi se pali obavestenje oilstand motor kad palim auto a ima dovoljno ulja i ne pali se lampica za ulje. Jel to do onog senzora na karteru i jel on moze da se cisti ili treba da se zameni?

Link to post
Share on other sites

Juce je pocelo da mi se pali obavestenje oilstand motor kad palim auto a ima dovoljno ulja i ne pali se lampica za ulje. Jel to do onog senzora na karteru i jel on moze da se cisti ili treba da se zameni?

Odakle na e34 senzor na karteru?

Link to post
Share on other sites