Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad kad su bile velike hladnoce na prvom paljenju cim je veci minus napolju zacuje mi se cudan zvuk kad tek upalim auto i traje par sekundi. Meni deluje da se cuje servo pumpa, jel moguce da se zgusne servo ulje od hladnoce pa da pravi takav zvuk i jel to normalno? To mi se desava samo kad je auto hladan i kad je napolju bas hladno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nabavljen M zadnji branik, M bravica gepeka i obloga oko menjača od M5 ali mora da se presvuče. U međuvremenu jurim crni enterijer pa cu presvući ovu oblogu u crnu boju. M bravica gepeka je kupljena zato što se samo ona uklapa kako treba na plastiku ispod tablice od M5 (ovu plastiku još uvek tražim).

20170124_192009.jpg

20170124_192446.jpg

20170124_192521.jpg

20170208_172744.jpg

20170208_172752.jpg

20170208_172833.jpg

20170209_194514.jpg

Zna li neko mogu li da prepakujem uložak iz moje bravice gepeka na ovu bravicu od M5 kako bih sve otključavao sa istim ključem? Drugar mi kaže da može to da mi uradi, ali opet ne bih da sjebem ovu bravicu pošto sam je jedva našao. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Danas sam primetio da mi se ne otkljucavaju zadnja desna vrata, probao sam sa unutrasnje strane da ih otključam i ne može nikako. Ima li neka fora za otključavanje ili da skinem kleme sa akumulatora pa da probam ponovo da otključam preko centralne ako to uopšte pomogne?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Imam problem desava mi se kada ubacujem u prvu i rikverc, cuje se udarac pozadi, a i prilikom promene brzina isto dolazi do udarca. Da li je moguce da je problem do poluosovine, posto je sjebana koliko sam video?

Link to post
Share on other sites

Zamenio sam je sinoc, do nje je bio problem, :) Rasklimana je bila skroz ova stara. Video sam da su iste leva i desna poluosovina, e sad da li je bitno koja se strana okrece do diferencijala a koja do glavcine ili je ista poluosovina sa obe strane?

Link to post
Share on other sites