Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jbg mislio sam da nema

Samo ga ocisti, verovatno je i dzek napunjen uljem, a ono ne provodi struju. Probaj prvo dzek da ocistis. Kako Bobane nema, ima i moj m30 matori


Sent from my iPhone using Tapatalk

zadnji m20 sam izvadio iz mog auta davne 2007 god,a nisam ih vise ni kupovao kao strance,sad imam neki 2,5 ali je u autu i jbg pogresi covek :)

A i logicno je da nesto mora da upali lampicu,ali nema veze malo sam glup danas

Link to post
Share on other sites

Jel moram da radim prstenove za njih? Posto je valjda na e39 74 a kod mene 72 mm?

Ne moras da imas prstenove,ali je pozeljno,ako to trebaju jedni javi se na pm,ostavio sam negde moje pa mozemo da se dogovorimo posto mi ne trebaju.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Imam problem na autu sa gubitkom rashladne tecnosti. Curelo je na hladnjaku, zamenio sam hladnjak ali i dalje trosi vodu. Radjen je co2 test, nema izduvnih gasova u rashladnom sistemu. Ne vidi se nigde da curi, a trosi vodu i dalje. Da li je moguce da je otisla membrana na isparivacu i da tu trosi vodu i kako to da proverim?

Link to post
Share on other sites

I ja sam imao problem isti, zamenio hladnjak jer je vidno curelo, ali sam posle dosao i do malog hladnjaka

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Ipak sam pogledao kod drugara na kanalu, sliva se pomalo pored vodene pumpe. Majstor kada je menjao ranije nije lepo zadihtovano na tom spoju izmedju pumpe i bloka. Da li da stavim samo hermetik kad skinem pumpu, ili da pravim i neki dihtung?

Link to post
Share on other sites

Pumpa je kupljena pre 4 meseca nova, ali je jedan sraf je bio duzi od ostalih i imao je tri podloske i majstoru su ispale dve podloske i onda kad je stegao pumpu tu nije lepo dihtovala pa je morao opet da skida i sjebao je dihtung koji je isao uz pumpu i stavio samo hermetik. E sad sta je meni bolje da napravim dihtung od klingerita ili da stavim hermetik? Posto sam zvao na par mesta za taj dihtung ali je rok isporuke oko 10ak dana a ja moram kola danas sutra da sredim :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Imam siroku masku, e sad jurim siroku haubu za E34 pa me zanima da li je sve isto od uske haube? Mislim na nosace gde se kaci hauba i na amortizer haube? Ili moram sve da nabavim od siroke haube?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...