Extreme Show, Drift & 201 Street race BOR: 07.06.2008


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala vam sto ste nas predstavljali u boru ...... nadam se da ste se lepo proveli ali .... DAJTE JOS SLIKA POBOGU .....

Link to post
Share on other sites

Kao prvo Gagi80 da pocne pod hitno da se druzi sa Banetom318is posto su uvek zauzeti kad je neki bitan dogadjaj (poso. svadbe...).

Draganceta jos nisam upoznao jer gradi kucu i nije dosao jos ni na jednu skorasnju manifestaciju gde je ucestvovao klub.

Hermes ne vozi se vise sa Gadzom najavljuju pljuskove, mokar kolovoz i rizlu na putu ...

Od 5000 clanova samo smo dosli nas osmorica ukljucujuci i naseg najmladjeg clana Andreja (znaci samo iz Nisa i Leskovca)

Mozda je nekima ispod casti da posecuju ovakve manifestacije - SRAMOTA

PS. Da se neko ne uvredi ali mislim da su vecina klasicni FORUMASI

30746754yf3.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom ,oni su svi aktivni samo iz fotelje,nego nema veze bice josh prilika da se izvuku.A da , aj pomozite da nadjem za E34 desnu maglenku i obe plastike pravougaone koje stoje do njih, sinoc na ulazu u Le , spizdili smo jednog kera sa 100km/h i sjebali te plastike inace autu nije nista sem sto na braniku ima tragova zuba, valjda hteo da nas ujede!

Link to post
Share on other sites

ja ne znam sta da kazem na konstataciju vezanu za mene .... jel moje odsustvo opravdano ili nije??????

ne verujem da je ikome ispod casti ..... mislim da je kilometraza odigrala svoju ulogu .....

Link to post
Share on other sites

ok , u redu je , verovatno su svi imali neki razlog .... mozda je i prezasicenost ... ipak nije ni pola meseca proslo od ade huje .....

Link to post
Share on other sites

KRAGUJEVAC MOGU SAMO MRTAV DA PROPUSTIM ......

crnogorci .... mi vas vec godinama ocekujemo ....ali nista

Link to post
Share on other sites

Dodjes nam po jedno pice kad se vidimo u KG,da se iskupish. Kick daj bre josh slika inace ce zahvalnica da ostane kod mene i zaplenicu ti aparat trajno.

Link to post
Share on other sites
Dodjes nam po jedno pice kad se vidimo u KG,da se iskupish.

dogovoreno

drasko .... pozurite sa tim iznenadjenjem ... mogli bi cak da se iskombinujete i za kragujevac ... ipak je to drift king of europe ....

Link to post
Share on other sites

DO SADA SE IZJALOVILO ..... :D :D :D

Link to post
Share on other sites

jbg .... ako meni nije opravdano ....

Link to post
Share on other sites

dace bog.... to je veliki dogadjaj

Link to post
Share on other sites

Ljudi u Boru je bilo ocajno. Losa organizacija , mali broj gledalaca i mali broj takmicara. Jedino Bojanova voznja me je odusevila. On jedini i ima dobro pripremljeno vozilo. Plavi karavan , igleda da nije lose vozilo. Ovi ostali, to je koma? Onaj narandzasti (sto je prosiren u fazonu M3) konstantno je nabadao napred. I crna kockica je patila od losih amortizera. A jedan sa Mazdom je patio od svega.

Link to post
Share on other sites

Mario ...... zamisli kad bi svi koji ne driftuju krajnje profesionalno .... sedeli kuci .... pa onda bi ceo zivot gledali Kurbaliju za koga sigurno znamo da zna sta radi .... zar ne mislis mozda da je bolje da se ljudi oprobaju .... da li mislis da je kurbalija seo prvi put u zivotu u svoj auto i bio najbolji drifter u srbiji .... zasto ukoravati one koji zele da nauce bolje i da pokazu makar nesto ..... dok drugi ne bi smeli ni da izadju na stazu posto znaju da kritikuju samo , razumeju se odlicno u drift , prvi su kad treba da pricaju kako niko nema pojma itd.... a znamo sta bi bilo kad bi ti isti probali stazu .... pritom ne mislim konkretno na tebe

Link to post
Share on other sites

Nisam ja protiv toga da se proba drift. Ali posebno taj narandzasti e30 nije bio spreman za drift. Pozadi je nosio nesto tipa 205/65 r15 a napred 195/50 r15. Ajde sad ti meni reci koliko treba snage da bi auto driftovao sa ovakvim gumama. + napred je toliko mek da se konstantno podizao i spustao kada je pokusao da driftuje. Plavi karavan je stvarno lepo bio pripremljen za drift.

Link to post
Share on other sites

u tom narandzastom je 3.5 motor ... koliko sam cuo nije nesto lepo odradjen .... posto je ovo prvi put da se taj decko ( koji nije pakovao taj auto ) pojavljuje na takmicenju u driftu ..... dacemo mu jednu lepu ocenu za trud i pozelecemo mu mnogo vise srece sledeci put .... a ne da ga kritikujemo .... mislim da ces se sloziti samnom

Link to post
Share on other sites