Recommended Posts

Preblem je u sledecem znaci ne radi mi brava na zakljucavanju otkljucavanju poklopca rezervara,znaci kad odkljucam dobija struju na onaj mali motorcic al kad zakljucam ne dobija je,probao sam motor u oba smjera radi sve ostalo radi al to ne.Sig postoji neki relej ili nesto sto kontrolise bas taj motorcic pa se pitam jel zna neko od vas o cemu se radi i ima li lijeka ovome?

Inace auto je E36 Coupe 96god

Hvala :)

Link to post
Share on other sites

Kad sam ga uzeo nije radio tj bio je skinut motor sa drzava i onda sam ga vratio i radio je jedan dan posle toga je stao.Evo probacu danas pa javljam :)

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma jel fabricki ima neki koji nije aktivan...aaaa cu jos da mi to programiraju dosta mi je tih programiranja za cio zivot... A moze li se zice od tog motorcica spojiti na struju centralne od prtljaznika?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ljudi imam jedan kljuc koji pase u bravu na vozacevim vratima tj. moze i u druge brave da udje ali samo u vozacevim vratima moze da se okrene i aktivira zakljucavanje/otkljucavanje. E sad kada zakljucam tj. pri okretanju kljuca on zakljuca i otljuca sve brave pa onda kada ponovo okrenem kljuc onda zakljuca, isto se ponasa i kada zakljucavam pomocu daljinskog od alarma. Znaci moja pitanja su da li je promenjena vozaceva brava na vratima pa zato samo tu funkcionise ili sta? I drugo da li je neko imao slicnih problema sa centralnom bravom i da ga je resio...

Link to post
Share on other sites
Ljudi imam jedan kljuc koji pase u bravu na vozacevim vratima tj. moze i u druge brave da udje ali samo u vozacevim vratima moze da se okrene i aktivira zakljucavanje/otkljucavanje. E sad kada zakljucam tj. pri okretanju kljuca on zakljuca i otljuca sve brave pa onda kada ponovo okrenem kljuc onda zakljuca, isto se ponasa i kada zakljucavam pomocu daljinskog od alarma. Znaci moja pitanja su da li je promenjena vozaceva brava na vratima pa zato samo tu funkcionise ili sta? I drugo da li je neko imao slicnih problema sa centralnom bravom i da ga je resio...

:D:):D Pa tako i treba da radi. Sva vrata otkljucavas i zakljucavas na bravi na vozacevim vratima.

Link to post
Share on other sites
i kod mene isto ,kada zakljucam ,zakljucaju se sva vrata pa se otkljucaju ,pa moram da ponovim ,da bi ostao zakljucan,sve jedno dali je na kljuc ili na daljinski od alarma

Ne kapiram.

Moras dva puta da zakljucas na daljincu. Zakljucas, on se otkljuca, ti ponovo zakljucas i on ostane zakljucan. Jel to kazes ili sam ja pogresno razumeo.

Kod mene je, kada zakljucam, on i ostaje zakljucan, kada otkljucam, on ostaje otkljucan pa se naravno posle nekih 5 min. sam zakljuca ako nisam u autu, tj, ako je kljuc kod mene.

Link to post
Share on other sites

bas tako druze

kada zakljucavam na alarm :D

zakljucam ,on se otkljuca,ja ugasim alarm,pa ponovo upalim i on se zakljuca i ostaje otkljucan

kada zakljucavam na kljuc,okrenem jednom on se zakljuca pa otkljuca,okrenem ponovo jos jednom i on ostaje zakljucan

zato kada zakljucavam,zatvorim vrata .zakljucam na kljuc jednom,dok izvadim kljuc on se vec otkljucao,i onda aktiviram alarm i on se ponovo zakljuca i ostaje zakljucan :D

Link to post
Share on other sites

A idi bre covece, pocepao sam se.

Nemoj molim te da se ljutis ali zaista smesno deluje. Idi do majstora, sredice ti to brzo, a pretpostavljam da nije ni skupo.

Link to post
Share on other sites

krovna sijali ca je ok,jer kada ona sija,tj kada vrata nisu zatvorena na oba zuba ,ne moze uopste da se zakljuca...tj moze ali se ponovo i ponovo otkljucava....

jbg,na ovom autu je tako odavno,jos kada ga je zet uzeo pre 3-4 godine isto se desavalo,pa je sumnjao na alarm,pa su mu u nekom servisu menjali alarm i opet isto....

tako da sam se navikao....ne smeta mi,,,samo sam se nadovozao posto sam shvatio da i daca ima isti problem :D

Link to post
Share on other sites

Identican problem. A sto se tice sijalice ona gori do trenutka kada prvi put okrenem kljuc da zakljucam i tog trena se gasi i vadim kljuc i aktivacijom alarma on se zakljuca i tako ostaje. Sta uraditi i ako je da se ode do majstora kog i gde?

Link to post
Share on other sites