Konačno „legalizacija“ zatamnjenih stakala


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ala lože narod sa tim pravilima koja navodno važe u Eu. Strašno. Napolju zadnja stakla mogu da se zatamne koliko ko hoće bez ikakvog atesta. Prednja stakla i šoferka mogu do 30% i potreban je atest. Najbolji primer su van ili ti teretna vozila koja postoje i u kombinacijama gde su na zadnja stakla zalepljena spolja nalepnice od firmi. Ko je radio sa kolima zna o čemu pričam odnosno o čemu pišem.

Link to post
Share on other sites

Uopste nije realno da se atestiraju zadnja stakla, ako mozes koliko hoces da ih zatamnis koji ce mi a

jer moraju folije da budu atestirane,kvalitetne i bezbedne - citaj - da se nakupi jos malo para,ovo sto su do sad pokrali su sve spickali,pa im dzepovi opet prazni

Link to post
Share on other sites

Tehnicki se vise ne prolazi u mestima u kojim se slika auto prilikom tehnickog pregleda. Licno sam pre neki dan gulio stakla, iako drugar drzi i nije ni gledao kocnice, brojeve itd

Jebeš kočnice, to je ionako nebitna stvar ako reflektuješ po okolini :(

Link to post
Share on other sites

Zvao sam ove iz Cacka, AutoGarant ili kako vec ( ovlasceni servis ) i oni me uputili da se javim delti... kad zaustave, lepo skinem ispred njih i zdravo djaci..ako ce da pisu, neka pisu..ne vredi dati 12-13000 za atest..bar je meni to mnogo...

E, pa ne moze to tako.Nisi ti strucan za skidanje folije ..Uskoro ce da uvedu i taksu za strucno skidanje nekih 50ak evra .

Link to post
Share on other sites

E, pa ne moze to tako.Nisi ti strucan za skidanje folije ..Uskoro ce da uvedu i taksu za strucno skidanje nekih 50ak evra .

Onda cu da im skinem gace pa neka me j***. To ne mogu da mi naplate. Za sada jos uvek ne diraju ovde kod nas ( Kragujevac )... a cuo sam u nedelju na SAT emisiji, Alvirko izjavio da ce se tek od februara znati sve detaljno i biti reseno to pitanja, do tada policija nema prava da te iskljuci ako nemas atest a traze ti.
Link to post
Share on other sites

A jesi li siguran da policija ne drka?? Mada verovatno sve zavisi od grada do grada. U planu mi je folija neka sad jos malo nakon farbanja, ali sam u nedoumici staviti ili ne... A lepo ce da legne na belu boju. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...