Recommended Posts

Imam problem posto mi auto konstantno gubi vodu.Predhodni vlasnik je sipao onu tecnost da zacepi hladnjak posto mu je pustao, ali mu je onda ceo sistem zacepio pa je morao da stavi i novi hladnjak i novu vodenu pumpu i resio je tako problem.Medjutim od kad je kod mene auto on stalno gubi vodu i to poprilicno,ali nigde nije pokazivalo da gubi sve do danas kad sam video da ispod auta, tacno ispod menjaca ima ogromna fleka od antifriza.

Da li je moguce da je od te tecnosti sto je sipana u hladnjak da mi je sad zacepljen i mali hladnjak posto sam video da je i kod vozacevih i suvozacevih nogu mokar tepih?

Da napomenem da predhodnom vlasniku nije gubio vodu posto on nije ukljucivao grejanje jer je bio letnji period.

Link to post
Share on other sites

Ozracio sam sistem pre par dana i sve je sto se toga tice ok,temperatura stoji kako treba,jedino sto svaki dan moram da dolivam vodu.Danas sam video da kaplje antifriz pa predpostavljam da je mali hladnjak u pitanju.

Jel je komplikovano da se zameni mali hladnjak?

Link to post
Share on other sites

Ima vise tipova, kod mene se izvlaci kao fioka, za 5min se vadi...pa oko 20e kad sam ja trazio se krecu cene, samo kupi u bmw line-u nove gumice

http://bmwfans.info/parts-catalog/E34-Sedan/Europe/520i-M50/L-M/mar1991/browse/heater_and_air_conditioning/

Link to post
Share on other sites

Imam problem sad posto ne mogu da utvrdim da li je hladnjak otisao ili ona creva ili su samo gumice popustile.

Na hladnjaku je bilo antifriza kad sam dosao do njega i bilo je vode i na njemu i na crevima,a posle kada sam ga odvezao do majstora da ga skinem nigde nije pustao tj.malo na onom plasticnom crevu.

Sad ne znam da li da kupujem drugi hladnjak,ako nije on otisao.

Jel ima negde da rade ispitivanje hladnjaka?

Link to post
Share on other sites

Nosio sam hladnjak u kiler auto na ispitivanje pa su tamo utvrdili da nije on otisao nego samo jedna gumica.Gumice sam nasao u delti i ceka se nedelju dana na njih.

Da li je moguce da on na toj gumici izgubi vise od pola litre antifriza?

Link to post
Share on other sites