Recommended Posts

Stigle su mi gumice,i sve je montirano medjutim poceo je da pusta na onom plasticnom crevu sto ide na hladnjak

Ako neko ima neka mi se javi na PP ili na mob 060/730-1989

Hitno mi je posto sam bez auta skoro 10dana.

Link to post
Share on other sites

E sad ovako, mislim da sam izvalio gde pusta na hladnjaku vode posto cas curi pa stane.

Vidim fleku tacno ispod posude za vodu na hladnjaku i skroz na drugom delu hladnjaka isto gde je plasticni deo.Znam da mogu da se zamene te gumice na posudi,ali koliko je to efikasno i da li je lagano zameniti?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
On 11/11/2015 at 10:44 PM, Sicko said:

DIY prelistaj malo. Ima moja tema gde sam pisao o menjanju gumica ima i slike uputstvo sve....

nasao sam tvoju temu o zameni gumica na cantri?

Da li imas i temu o zameni gumica na malom hladnjaku?

Ovih dana se upustam u radove oko zamene malog hladnjaka, izvrteo sam nekoliko radnji ali gumica nema, samo komplet sa malim hladnjakom. Ostalo mi da zovem Alone.

Ako imate neku preporuku, gde kupiti, napisite.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, 982016 said:

nasao sam tvoju temu o zameni gumica na cantri?

Da li imas i temu o zameni gumica na malom hladnjaku?

Ovih dana se upustam u radove oko zamene malog hladnjaka, izvrteo sam nekoliko radnji ali gumica nema, samo komplet sa malim hladnjakom. Ostalo mi da zovem Alone.

Ako imate neku preporuku, gde kupiti, napisite.

Mislis na hladjnjak u kabini ? za grejanje ?

Te gumice ti je najsigurnije da porucis iz Delte u originalu. Jer ne sme da bude ni malo tolerancije.  E sad, moras odrediti tacne dimenzije prema tipu hladnjaka.(Simens, Behr...) Obicno bude 12,17mm, 20,29mm... Doduse takve gumice postoje i u Wurth-u, ipak kao sto rekoh najsigurnijie je iz originala.

 

Link to post
Share on other sites