treba mi pomoc


Recommended Posts

Pozdrav drugari, treba mi mala pomoc. Poceo je da mi trokira i trese auto (e39 520i) i to je trajalo neko krace vreme i onda je auto skroz crkao, u pitanju je bila pumpa za beznin kako se ispostavilo. Kupio sam "original" pumpu za 12.000 din (naravno samo kutija je bila original a sama pumpa je bila neka potpuno druga marka naravno. nisam ni ocekivao za te pare original) i sam je zamenio. auto je nastavio da trokira pa sam otisao kod majstora koji je ocistio dizne, most, zamenio senzor bregaste, senzor radilice i nista se nije promenilo.... Auto kad povuce mnoogo bolje vuce jer je sve to ocisceno ali i dalje manje vise stalno trokira... analizom svega sto se dogodilo i redosleda dogadjaja, zakljucio sam da je verovatno opet problem u pumpi i da je mozda od pocetka i bio... Zanima me da li iko od vas ima polovnu pumpu koju bih mogao da ubacim u auto i vidim da li ce mi to resiti problem, da ne bacam jos novca koji nemam bez razloga, pa ako se ispostavi da je to problem, kupio bih istu naravno. Ako neko ima neku drugu ideju ili savet rado cu saslusati i prihvatiti isti, u napred hvala :prankster2:

Link to post
Share on other sites

uradio sam i servis, zamenjene su i svecice naravno... jedino jos protokomer nisam promenio... mene samo buni sto je taj problem poceo sa crkavanjem pumpe a cuo sam od mnogo ljudi da su imali problema sa novim pumpama koje su fus naravno...

Link to post
Share on other sites

ja sam nekada muku mucio na e34 sa m50 motorom, trokirao je na nizim obrtajima, kasnije sve ok

menjao sam svecice, bobine, sve zivo gledao i nikako da resim problem

na kraju je ispalo bas da taj provodnik, guma, lulica, ko je kako zove, bio u problemu........a to je ono gumeno izmedju bobine i svecice........

Link to post
Share on other sites