Recommended Posts

Pasu bez problema.

https://www.aliexpress.com/item/For-BMW-E46-E63-E64-E65-E85-E86-Jacks-Pad-Under-Car-Support-51718233281-51710153103-51718268885/32778136761.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.7be82e0elQdF4h

 

Odradjen i mali servis, zamenjeni svi filteri. Ponovo sipano AGIP ENI 5W30 5.5litara. Tolko je i izaslo iz njega. Izgleda da mu godi :D

Posto sam prosli put kupio original BMW filter uljnih isparenja, sad ga nisam zamenio, sacekace sledeci servis.

Sad se ceka novi projekat od kineza :

https://www.aliexpress.com/item/Car-Bluetooth-Handsfree-kit-FM-Radio-Mp3-Player-Wireless-TF-USB-3-5mm-AUX-5V-12V/32963491135.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.284c4c4dRiXfWN

ako valja na suvom, naci cu mu mesta u autu ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lubenicar nas ponovo najkonfornije dovozao do Grcke, pun do krova. Sad se odmara u hladu tik pored plaze ( Armenistis Camping )547f45a2a6127f031ae166c8cdb8a8d5.jpg

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

U kampu je samo noc bila strasna, tek stigosmo, obradovali se za extra plac pored plaze .... Kad je krenulo oko 11h da duva, i zena i ja drzali sator iznutra ... Odma nestala struja u celom kampu, samo smo culi kako vetar cepa grane, nadstresice i satore ... Pala grana i na bengulu, al nije ona od secera - nista se ne vidi! To je trajalo nekih sat vremena, onda je zastalo malo, mi ubacismo u bengulu najvrednije stvari i cekali sta ce biti. Ulicicama bujica nosila svasta. Jos je malo duvalo tokom noci, ujutru se razvedrilo i pocelo ciscenje na grcki nacin ... Natenane ... Struja je stigla tek posle 36 sati u neke delove kampa. Nisam cuo sa povredjene, a dosta njih je jos te noci otislo iz kampa. Sad je skoro ko da se nista nije desilo. Stigo vikend, stizu Grci ... :)

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Dobro je brate. To je to, sta je bilo - proslo je, trebalo bi da je za ovu sezonu gotovo sa nevremenom.🙂 Prijatan odmor.

Mi u utorak za Tursku.🙂

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, pcx said:

I ja racunam i gledam da je najgore proslo. Sad samo gas i lepo se provedite!

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
 

Kakav crni gas, sve sam rasprodao, ostale dve bicikle i Reno Klio.😆 Avion je u pitanju.

Hvala brat, takodje!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Provozasmo se do Sitonije i nazad, a put osetio nisam. Auto put guta ko od sale. Stajali na granicama ukupno 80 minuta, i jednom na kafu, zbog supruge, meni se nije stajalo ... Stigo i tamo i kuci odmoran. Potrosnja na predvidjenih 6.4
Usput izgubio kineski BMW znak sa haube, i pokupio kamencugu od slepera u povratku na obilaznici ok BG ... grrrrr [emoji21] ... Posle ne prospavane noci, sanirano vetrobransko staklo, ne mora zamena [emoji847]. A danas i znak zamenjen ... Idemo dalje ...1a533b6cd09e8126e63269d1099b116c.jpge07cc1d937b09623f81510dd6fb9113e.jpg4efc8750bb609fd51b000d4e60bbba43.jpg

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Danas uspesno povezan AUX kabel na multimediju! Malo sam se pomucio da izvadim player ( velika gps multimedia ), ali vredi se pomuciti ... Sad nema sustanja sa fm transmitera :)
https://s.click.aliexpress.com/e/eu3ZkT1D1

Sad cekam novi mp3 player/fm transmiter/bt handsfree, koji ima i aux izlaz pa da ga povezem

https://s.click.aliexpress.com/e/1vHao5SaR

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zovem danas BMW Radulovic u NS, da proverim da li imaju na stanju separator uljnih isparenja. Posle cekanja jedno 3 minuta, kaze lik ima : 9000.00 dinara! Prethodni sam kupio kod njih 2018 januara, za 4200.00 dinara ... nenormalno su bezobrazni ...

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Provozali se malo po transilvaniji ... 1500km po prelepim predelima. Malo skijanja, sankanja, i puno uzivanja u odlicnim Rumunskim putevima. Pozitivno sam se iznenadio na kvalitet asfalta. Ljudi nisu preterano ljubazni, turizam im nije u krvi. Na dosta mesta nisu primali kartice :( Gorivo je dzaba - oko 120din litra evrodizela! Potrosnja standardna 6.0 l/100km. Matora devojka opet progutala kilometre bez i jednog stucanja. Idemo daljeeee ...

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Auto nisam slikao, bilo je puno kise i blata, pa sam ga samo vozio i uzivao ... A i iskreno pored svih lepotana na forumu, moj estetski tesko moze da dobaci :) Upravo opran, izglancan i na zasluzen spavanjac u garazu.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ovaj put sam isao Temisvar-Deva-Fagaras-Miercurea Ciuc-Braso-Bucharest i nazad. Transfagarašan ili Transalpinu planiram da posetim u nekom letnjem periodu. A za fotkanje sam omasio [emoji15]

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites