pcx

E46 320d Touring 2004

Recommended Posts

Pasu bez problema.

https://www.aliexpress.com/item/For-BMW-E46-E63-E64-E65-E85-E86-Jacks-Pad-Under-Car-Support-51718233281-51710153103-51718268885/32778136761.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.7be82e0elQdF4h

Odradjen i mali servis, zamenjeni svi filteri. Ponovo sipano AGIP ENI 5W30 5.5litara. Tolko je i izaslo iz njega. Izgleda da mu godi :D

Posto sam prosli put kupio original BMW filter uljnih isparenja, sad ga nisam zamenio, sacekace sledeci servis.

Sad se ceka novi projekat od kineza :

https://www.aliexpress.com/item/Car-Bluetooth-Handsfree-kit-FM-Radio-Mp3-Player-Wireless-TF-USB-3-5mm-AUX-5V-12V/32963491135.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.284c4c4dRiXfWN

ako valja na suvom, naci cu mu mesta u autu ...

Lubenicar nas ponovo najkonfornije dovozao do Grcke, pun do krova. Sad se odmara u hladu tik pored plaze ( Armenistis Camping )547f45a2a6127f031ae166c8cdb8a8d5.jpg

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

U kampu je samo noc bila strasna, tek stigosmo, obradovali se za extra plac pored plaze .... Kad je krenulo oko 11h da duva, i zena i ja drzali sator iznutra ... Odma nestala struja u celom kampu, samo smo culi kako vetar cepa grane, nadstresice i satore ... Pala grana i na bengulu, al nije ona od secera - nista se ne vidi! To je trajalo nekih sat vremena, onda je zastalo malo, mi ubacismo u bengulu najvrednije stvari i cekali sta ce biti. Ulicicama bujica nosila svasta. Jos je malo duvalo tokom noci, ujutru se razvedrilo i pocelo ciscenje na grcki nacin ... Natenane ... Struja je stigla tek posle 36 sati u neke delove kampa. Nisam cuo sa povredjene, a dosta njih je jos te noci otislo iz kampa. Sad je skoro ko da se nista nije desilo. Stigo vikend, stizu Grci ... :)

Dobro je brate. To je to, sta je bilo - proslo je, trebalo bi da je za ovu sezonu gotovo sa nevremenom.🙂 Prijatan odmor.

Mi u utorak za Tursku.🙂

I ja racunam i gledam da je najgore proslo. Sad samo gas i lepo se provedite!

14 minutes ago, pcx said:

I ja racunam i gledam da je najgore proslo. Sad samo gas i lepo se provedite!

Kakav crni gas, sve sam rasprodao, ostale dve bicikle i Reno Klio.😆 Avion je u pitanju.

Hvala brat, takodje!

Auuu ... Onda brate samo Red Bull - daje ti krila! :D

Pitaj samo pilota kolko trosi na otvorenom

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Tamo me ceka Skoda Fabia iz RaC-a🙂

Ipak ce biti malo po gasu!

Bukvalno po gasu, ali propan-butan gasu 1.0🤣

Jes' Brena, al dvaput je dvaput! :D