E39 volan sa komandama


Recommended Posts

Pozdrav,

Da li je neko ugrađivao volan sa komandama u auto koje nije imalo MF volan. 2000. je godina, tako da ima noviji volan. Samo sam ubacio airbag sa komandama, da li je potrebno neko podešavanje jer radi samo truba, niti osvjetljenje tipki ne radi. Negdje sam uspio pročitati kako auta dođu sa pripremom za volan sa komandama.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ajde ako neko ima nesto o povezivanju mf volana neka izbaci ili ako neko nekog zna nek izbaci kontakt. Klip bi bio najbolji kao sto ima za e46 na youtubu

Link to post
Share on other sites

Drug, ja sam uspio odraditi da radi sve na volanu. Potrebno je malo čaprkanja po instalaciji. Kod mene nije bilo pripreme za MF volan, pa sam morao još dodatno kablova provući. Skini novu ISTA-D dijagnostiku, može raditi i bez kabla, ubaciš broj šasije i sve ti lijepo izbaci, počevši od šema, slika konektora, rasporeda pinova itd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
On 31.8.2017. at 9:26 PM, black said:

Drug, ja sam uspio odraditi da radi sve na volanu. Potrebno je malo čaprkanja po instalaciji. Kod mene nije bilo pripreme za MF volan, pa sam morao još dodatno kablova provući. Skini novu ISTA-D dijagnostiku, može raditi i bez kabla, ubaciš broj šasije i sve ti lijepo izbaci, počevši od šema, slika konektora, rasporeda pinova itd.

Odradjeno...dodato malo žica i sve radi.

Link to post
Share on other sites