e36 Saveti za kupovinu


Recommended Posts

Realno pitanje ti je bilo glupo, gde da kupim dozvolu.. Za to ban ide, dozivotni. Secam se kad je jedan lik prodavao na forumu papire od e34??!! :)

glupo, jel?! sto brate, to se u ovoj zemlji ne radi-nije se radilo?! ovo je odjednom neka postena drzava, i svi postenjacine odjednom???

sad cete svi neko fake moralisanje i ta sranja, sve postenjacina do postenjacine, zajebali bi kevu rodjenu...

sto se ovog bana tice, smesno mi je uopste i da komentarisem, plus sto mesas babe i zabe! pitanje za prostu informaciju,poredis sa prodajom laznih papira

nema veze s vezom, kao sto ni ono moje GLUPO pitanje nema veze sa mnom, ali bi i ti da osudjujes mene ili sta? nije mi jasno sta si ovime zeleo da postignes

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbog takvog razmisljanja je cela drzava u kurcu. Zeleo sam da postignem da se to ne radi ovde na forumu. Ko to radi zna se gde mu je mesto, par kilometara od moje kuce... Na pogresnom mestu si pokusao da se informisew. Nista licno, ali postoje neka pravila.. Za kevu pazi kome pises i sta pises.

Link to post
Share on other sites

pisem sta god ja hocu, a ko se prepozna ili shvati onako kako zeli,pogresno,to vec nije moj problem, nista licno,,,, ;)

bolje da nista ne pisem, mozda jos dobijem i batine, izbodu me, upucaju JBT

Link to post
Share on other sites

Druze Vlado, nisi u pravu. Bas nikako nisi u pravu. Cilj ovog foruma izmedju ostalog je i da se svest nas vozaca koji ga posecujemo podigne na visi nivo. Sigurno vidis da se razmenjuju informacije o bezbednosti,promenama u zakonu o saobracaju i sl. Neko izgubi vreme dok prikupi te informacije i okaci ih ovde. A ti onda na chatu pitas jel ima da se kupi vozacka dozvola? Da izvines, iskenjas se po forumu i po ljudima koji se trude da forum radi.

U krajnjem slucaju, ako ti ovo iznad nije dovoljno, lica koja nemaju regularnu vozacku dozvolu ugrozavaju zivote svih ucesnika u saobracaju, pa tako i svih nas sa foruma. jedino jos da mu neko resi dozvolu pa da imamo ludaka u poluispravnom autu koji luduje po asfaltu.

Inace 2003 godine imao sam udes, na moj auto je naleteo punto, vozio ga momak sa fals dozvolom, nije znao saobracajne znakove...Povrede imao samo njegov suvozac, srecom lakse.

Nije volan ni za sve koji imaju dozvolu, a kamoli za ove sto bi da voze na crnjaka.

Link to post
Share on other sites

a cekaj ti mislis da toga nema i ovako vec na ulicama?jedno neobavezno pitanje ce promeniti nesto??daj ljudi sta ga tupite toliko kao da ne znate gde zivite,ne kazem naravno da je to u redu,ali realno u praksi se desava i neko puni dzep od toga,samo tako.. alo pa u korumpiranoj drzavi zivimo,toga ima gde god se okrenes pa i u saobracaju.srbija burazeru,a u kurcu je odavno zbog nekih mnogo tezih stvari,o kojima se opet i prica i pise pa nikom nista,nista se ne resava... a ovo o banovanju necu ni da komentarisem :) haha ma 'de necu :D razne pogresne informacije se pisu/citaju,pa ne bi ni ova nikakvu stetu nikome nanela,niti dala neku ideju,sta vec da je poenta.ne,nego svi se loze da budu vlast,pa ako nista drugo makar i na forumu nekom :P kolika je taksa na brisanje bana posle,koliko bodova se dobija ? :D show ste,majke mi.

Link to post
Share on other sites

jbt opet ces ti da mi se penjes na k.... =D ajde neko neka pobrise sve ovo, usrasmo temu!

lupetas bre burazeru kao da si pandur , jebes mi sve! u ovome sto si napisao ima toliko stvari o kojima bih mogao da pisem i zatrpam te argumentima, da se ne bi otkopao do sledece godine! aj nemoj molim te vise, nemam snage, a ni volje da se pravdam vise tebi, posto si ocigledno pogodjen i imas traume, pa ti je moje pitanje stvorilo jaku flesku!

odgovori mi samo na ovo! sta je sa ljudima koji su dobili dozvolu preko veze, na poznanstvo ili kako to vec ide u ovoj nasoj drzavi,a?! verovatno ih je minimum 50%... to je po tebi ok ili ces da kazes da je bolje nego 'kupovanje' dozvole od strane nekoga ko je pre toga vec imao 10godina! a nemas pojma ni zasto mu je oduzeta.ali znas da se mesas i sudis i prozivas...

nadam se da si shvatio,neka neko izbrise sad sve ovo

Link to post
Share on other sites

istina je da u bilo kojoj zemlji EU nase dozvole NE VAZE , tj svi nasi ljudi sa radnim dozvolama ili boravisnom vizom na duze od 12 meseci moraju da polazu ponovo bez obzira na nasu dozvolu...pametnom dosta

Link to post
Share on other sites

Dozvola se posle 12 meseci zameni, ne polaze se ponovo.

u Austriji se posle 12 meseci polaze samo voznja u ostalim zemljama je moguca zamena ali caka je u tome sto posle 12 meseci polazes test ... ako padnes uzimaju dozvolu i predaju je naj blizem konzularnom predstavnistu RSrbije

morao sam da polazem za B i samo voznju za A kat ... ostale kategorije mi ne trebaju jer je skupo , a za C treba i lova i drzavni ispit . Od skora ne mozemo cak ni automobile sa nasim tablicama da vozimo cak ni sa medjunarodnim ovlascenjem ako je vozilo reg u SRB na neku X osobu koja nema radnu dozvolu u EU

Link to post
Share on other sites

I treba tako. Slažem se skroz. Naš čovek čim izađe iz Srbije a da to nije Bosna, odmah da se isključuje iz saobraćaja. Razumem da će mnogo ljudi tako da nagrabusi ali i treba tako. Zato što nam je država nikakva, samo guraju ruke u džep. Prava nikakva, zakon užasan i glup do bola.
Gorivo skuplje duplo nego u Bosni, zašto?! Uvode neka pravila i samo seru a podrške i prava regularnih vozača ništa. Panduri voze 30 ja ih stignem i na dozvoljenom mestu prestignem ne krećući se više od 70 oni upale rotaciju i za mnom. A klinac kojem fali 1 bod do oduzimanja vozačke vozi pojan i odbija da duva balon, okrene broj telefona i panduri ga puste uz pozdrav: Prijatno, laku noć.

O kojoj mi državi prčamo? ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.