E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

nisam nista uradio sa pumpom, auto pali radi ide normalno ako ponekad na leru secne, ali nista strasno ;) meni 235 45 17 pozadi ne cese ni troej kad sedne i ako je et13 8.5j, mada ja sam savio unutrasnju ivicu ruba ka unutra i prolazi guma sad skoro cm od ruba :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo danas sam oprao motor znaci kao iz fabrike da je izasao ;) sutra kacim sliku, a inace zna li neko kako se bataljuje ona konzola gde su tockici za grejanje cd plejer itd, crkla mi sijalica za osvetljenje?

Link to post
Share on other sites
evo i slike motora posle pranja, slikano je po mraku, ali se vidi, a i muzikica se sprema, ovo su zvucnici od 390 stoje ispod sedista :)


IMG_20160519_203311.jpg


IMG_20160519_203513.jpg


IMG_20160519_204422.jpg


IMG_20160519_204428.jpg



evo i slike kockice sto sam vozio prosle godine, ali zsam je vratio vlasniku jer se brojevi motora nisu poklapali :D


1zqsw10.jpg


1624t42.jpg




ahahhahaha nece niko da se petlja u servisu sa pumpom, a iskreno mrzi me da se nakanim da skinem usis i n popravim to jer je prestao da varira na leru sad radi zadovoljavajuce :D nisam skidao bre nikad na e34 kad znate kako ide onda pricajte :P

Link to post
Share on other sites

Prosle godine kad sam registrovao moja kola, covek prica da mu je dolazio bmw sa neatestiranim plinom, rekao je da ce provuci, ali ono se ni broj ne slaze, pa je vracena prodavcu :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ljudi resen problem sa paljenjem kad je vruc itd, pomerena malo pumpa i sad auto pali kao sat, i vruc i hladan bez ikakvih problema, samo mi ppusi mnogo treba da vratim malo elektronika nazadi to je to :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

momci imam problem sa takozvanim gongom, fali mi jedan dzek sto se kaci + t1 -  to jest beli dzek , zna li neko odakle mogu da provucem tu instalaciju? i nece da se cuje kad dam kontakt skinem klemu sa akumulatora resetuje se bord i cuje se kratak zvuk i to je to, ali dalje nista, jel zna neko nesto o ovome? 

IMG_20160911_103920.jpg

IMG_20160911_103922.jpg


 

Link to post
Share on other sites