Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lijepo to ide svaka chast nego kolega i ja sam iz pg i takodje imam e34 pa reko ako te neshto interesuje u vezi kola ja sam ti sunarodnik :)

Tu smo da se pomazemo ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Posto je topran proveri da li radi lepo. Trebalo bi prilikom svakog starta vozila da se upali na 20-30 sekundi i onda da odlepi. Takodje operi hladnjak ako ti je ranije auto vozen sa zalepljenom viskom. Nece da radi lepo ako hladnjak nije cist jer on iz njega navlaci vazduh kad se slobodno vrti

Link to post
Share on other sites

Radi odlicno ;) al posto je Topran, pitanje je do kada hahaha ne znam jesi procitao temu? Komplet je opran sistem za hladjenje i zamijenjen antifriz. A visko nije bio zapikovan. Slucajno sam i provalio da je crkao, sporo mi se vrtio na prvi pogled, i probam da ga zaustavim, prstom sam ga ukocio ;) uglavnom sad je sto se mehanike tice sve tip-top. E sad je na redu estetika ;) felne su sjutra gotove sa lakiranja, a auto ce bit gotovo u cetvrtak. Jedva cekam :)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

A visko nije bio zapikovan. Slucajno sam i provalio da je crkao, sporo mi se vrtio na prvi pogled, i probam da ga zaustavim, prstom sam ga ukocio ;)

Pa visko bi valjda i trebalo da moze da se zaustivi rukom kada nije aktivan?? Meni je isto topran, radi dobro za sada :)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma ako radi odma sluzice dugo. Reko samo da se proveri odma

Hvala drug ;) a prosli je zamijenjen jer je pomalo dizao temp. u mjesto, i dok smo gledali sta moze bit uzrok, otkrijemo da visko sporo vrti i moze se zaustaviti prstom ;) otkad je zamijenjen temperatura zakucana u 90 ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

to kad je motor dobar moze se i bez njega vozit komotno ne smije da dize temperaturu sve da je i pokvaren...

Moze da vozi, on kad se vozio nije bilo problema, jos je zima. Al kad radi u mjesto i jos ga isturiram, jer bas radim auto za merak pa svaki parametar pratim, i puno se posvecuje paznje motoru, primjetio sam da dize temperaturu u mjesto. Cim se provoza obali je odma. Uglavnom-zamijenjen visko i toga problema vise nema ;) motor radi kao sat, a raznosi kako ide. Jedva cekam da se sklopi sad posle lakiranja i tockovi da se stave. I ide u patos ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Malo??? :D

Hahahahah, ima tu da se smirgla dosta :) limar ga je peglao kolko je moglo, bio je ocesan dosta :) Juan, rade mi ga "nasi" limari i lakireri, u firmu kod ujaka mog ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Samo bjezi od Topran djelova i ostalih sranja iz trend auta ....

Srecno sa projektom !!!

Link to post
Share on other sites

Samo bjezi od Topran djelova i ostalih sranja iz trend auta ....

Srecno sa projektom !!!

Hvala drug ;) Topran je samo visko, jer nov a drugi proizvodjac nisam mogao nac, a ne pada mi na pamet da ga Voliju placam u krv. A s obzirom da radim projekat bas po meraku nisam htio kupovat polovni ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Hvala drug ;) Topran je samo visko, jer nov a drugi proizvodjac nisam mogao nac, a ne pada mi na pamet da ga Voliju placam u krv. A s obzirom da radim projekat bas po meraku nisam htio kupovat polovni ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ako treba neka pomoc tu sam

Link to post
Share on other sites