Recommended Posts

Mozda negde tema i postoji al' ja je ne iskopah. Svi pisu o razlici e46 i e39, medjutim dosta ljudi je preslo sa e39 na e38, pa me interesuje, poredjenje - udobnost - odrzavanje (dostupnost polovnih delova) - agilnost na putu i tako dalje. Da se razumemo pitam ovako informativno nemam nikakve planove da uzimam e38 itd...

Link to post
Share on other sites

More i mene ovo interesuje. Za razliku od tebe meni se javljaju neka razmiljanja u ovom pravcu... 730d

Pazi ni ja nisam imun na 7icu. Medjutim kad naidje neka kod nas, ili je presla 400000 bez zamene ulja, ili u protivnom naidje dobra sa cenom dusevnog rastanka od automobila.

Link to post
Share on other sites

Boki, mirko, sicko... Hoce biti dovoljno 38ica u srbiji :D

To sa godinama izgleda :pleasantry:

Jel može to da se uveze mislim 730d, do kad se proizvodili, koja norma ?

Link to post
Share on other sites

Moze 2001 pa na ovamo, za sad. Valjda uvode euro4

Ne uvode jos,citao ja,ne da im EU posto nemaju poseban fond za ekologiju vec sve ide na racun drzave, ni na euro 3 ne bi smeli da limitiraju,po zakonu EU mi bi mogli da uvezemo sta god hocemo ali su napravili kompromis na euro 3 jos uvek

Link to post
Share on other sites

Da šupci puste uvoz odmah bih sebi jednu mazdu rx7 uzeo

Seo sam par puta u e39 i propao unutra sa svojih 180cm a o e38 ni ne pomišljam :D

meni se e38 svidja jako,malo se lomim jer mi je voznja uglavnom gradska i to 100km na 15 rata jer mi je posao na 6km pa sam tu 12 sati,plasim se da cu ga zaklati vrlo brzo a i on mene,ali jednom se zivi jbg

Link to post
Share on other sites

Da šupci puste uvoz odmah bih sebi jednu mazdu rx7 uzeo

Seo sam par puta u e39 i propao unutra sa svojih 180cm a o e38 ni ne pomišljam :D

Ne razumem propao?

Boki, mirko, sicko... Hoce biti dovoljno 38ica u srbiji :D

Boki, Nebojsa, Wice, Mirko , Sicko....... ma bice ja cekam dojavu iz Swizzeria

Link to post
Share on other sites

izgleda da je e38 toliko dobar da njegovi vozaci ne izlaze iz njega pa ih ni nema na forumu da odgovore :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

More i mene ovo interesuje. Za razliku od tebe meni se javljaju neka razmišljanja u ovom pravcu... 730d

Dodji da ti dam nedelju dana da se vozis pa da kazes razliku :)

Nisam imao e39, vozio sam ih dosta ali ne nesto dugo, dosta je veci e38 i udobniji

Link to post
Share on other sites