Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

original je bbs, ova felna je 5x112 sa adapterima od 20mm i et35 sto je smanjuje na et15...

e tako vec ok, nije mi bilo jasno kako et15....

eno i jedne 17ice bbs rx na prodaju, isto nije veci falc, a et10

Link to post
Share on other sites

Haha, hvala, a svako ima pravo da iskaze svoje misljenje i predlog :) ja ne volim falc nesto previse, a usput svi stavljaju na bmw-a felne sa falcem, pa sam se opredelio za ovu malo redju stranu bez falca :)

Ne gledam da li se iko okrece za autom jer da imam 4 ociju gledale bi na put zbog rupa :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

eh sad, pomozite mi sta je ovaj predmet u obliku sirene iz kog izlazi busen kablova, kao i slobodan konektor sa leve strane iznad abs-a (sve sam pregledao da negde nije iscupan)

ovo sto lici na sirenu

StRBTl.jpg

i usamnjeni konektor

BUA2gp.jpg

PWWsq2.jpg

Link to post
Share on other sites

Sta mozes da uradis jeste da operes i sto kaze Glanz da ofarbas neki deo, bez skidanja motora i ostalog ne mozes vise da uradis...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napokon sam sredio detalj koji mi je bio kao trn u oku. Posto mi je akumulator dao otkaz i kad sam vec morao da ga skidam, odlucio sam se da sredim plocu na kojoj stoji akumulator, i kos ispod. Nekada davno je izgleda iscurela kiselina iz akumulatora, najela boju na ploci na kojoj stoji na na kosu ispod.... sve je bilo obruseno do metala i prvo zasticeno sprejem sa cinkom pa prajmerom i na kraju bojom. rezultat je vise nego zadovoljavajuci. a auto sam na kraju pocastio Vartom silver od 85Ah

slike cu da okacim do vcrs

Link to post
Share on other sites