E36 323i touring


Recommended Posts

Hteo sam da sacekam neki dan kad se auto vrati u moje ruke pa da ko covek otvorim temu ali ne mogu da izdrzim a da ne podelim... Naime dosao sam u posed jednog bas lepog primerka E36 kao sto i pise u naslovu teme u pitanju je 323 karavan u fabrickom M paketu opreme spolja i unutra. Auto je u dosta dobrom stanju i prethodni vlasnik ga je dugo vozio ali i estetski zapustio pa se to sad lagano sredjuje... ono sto sam uradio cim sam ga uzeo to je montaza style32 felni koje sam imao u garazi, a za koje sam bio siguran da ce dobro da legnu i bio sam u pravu :)

20160128_093512.jpg

20160128_104606.jpg

Bivsi vlasnik je enterijer koji je poceo da pokazuje znake starosti resio da sredjuje po sistemu "Uradi sam sa kilo sintelana" tako da sam ga ostavio kod tapetara da to ljudski odradi oa cekam da ga zavrsi...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala Milane i ja mislim da je to to :)

Sad voleo bih da mi neko kaze gde da kupim rucicu menjaca novu ili dobru polovnu da nije skupa a da je dobra :) ovo sto sad imam na autu izgleda kao drska od kisobrana na koju je neko pokusao da ureze iglom raspored brzina (slikacu da ne mislite da preterujem) pa bih voleo toga da se otarasim :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Druze svaka cast. Pretekao si me. Zvao sam za oglas i nudio zamenu za Reno Twingo (suprugin), čovek je rekao da hoće, ako ga ne za keš jer ima kupca. Imao je samo 16" style 30, fabricke koje su isle za njega. Ali mi je drago da je u klubu. Neka je sa srecom kupovina. Ako nije tajna za koliko si ga uzeo za keš?

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepin recima, trudicu se da napravim da bude primerak dostojan nekih ljubimaca sa ovog foruma... inace nije tajna platio sam ga 2.000 koliko je i bio na oglasu jer je covek imao zilion poziva za njega i online ponuda na nevidjeno itd...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepin recima, trudicu se da napravim da bude primerak dostojan nekih ljubimaca sa ovog foruma... inace nije tajna platio sam ga 2.000 koliko je i bio na oglasu jer je covek imao zilion poziva za njega i online ponuda na nevidjeno itd...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

a za koliko bi ga prodao ?

Link to post
Share on other sites

Pa pazi ovakva nova na ebay-u je oko 80e a toliko nemam bas da dam tako da sam porucio polovnu od clana sa foruma za dosta manje para... imam onaj trokraki volan sa airbag-om unutra pa cu onda tu plastiku gde pise SRS Airbag ofarbati u ovu sivu mat boju i msm da ce se to poklopiti...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Auto je danas stigao od tapetara, mogu reci da sam zadovoljan odradjenim, pogotovo nebom i tapacirima. E sad posto je enterijer bio prva stvar koja me je nervirala to je reseno, na red dolazi sledece, a to je stanje laka koje je jako lose jer su godine i kojekakvi farbari ucinili svoje...

Da nebi bilo ono pravilo da su obucaru pocepane cipele, veceras sam se bacio na posao i krenuo sa smirglanjem i poliranjem

20160204_191035.jpg

20160204_195107.jpg

20160204_195121.jpg

20160204_200454.jpg

20160204_201424.jpg

20160204_204120.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites