E36 323i touring


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala percone...

Jedno pitanje za sve upucene, na prednjem braniku gde se kaci tablica i to parce lajsne mi je od neke glatke plastike a ostalo je rapava ona sa teksturom... znate li mozda koja je tu razlika i o cemu se radi?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

vrv je bofl

Link to post
Share on other sites

5282c81b48cf371930e7b4ed5cd65d04.jpg35aaa6ec3a19091068bf8e796adae8f2.jpg

Od deklarisanih BMW strucnjaka sam ocekivao vise tacnih odgovora :-)))

Dakle i dalje stoji misterija koja je razlika tj koji model nosi ove ravne lajsne

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

A sto mislis da je org,zbog slova?

Pazi,moguce je,ja ne tvrdim,ali koja god lajsna je kod mene dosla glatka sve su bile kopija,mozda i jeste tako kao sto kaze pontdom,neznam jbg,mani deklaracije ja sam rasturac.:)

Link to post
Share on other sites

1e832226b4d8303ada790c1f4c5bd6f0.jpg

Evo sa onog dela gde je tablica na sredini... Mozda se glatke vise kopiraju Boki zato sto su trazenije, ko zna :) sve u svemu mnogo mi se svidjaju vise ove ugladjene ali sredio sam svoje hrapavuse pa ih vracam na kola kad se vrate od farbara

cd2f9e32ce7b591e44d02c6cf70a8e3e.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

kod mene su na zadnjem braniku samo (cini mi se,nisam nikad posvetio toliko paznje lajsnama uopste,a tek ne njihovoj teksturi posebno) hrapave.na prednjem ko zna,mozda cak isto mesano kao i kod tebe... a bocne su glatke sigurno :) posto su dosle sa nekog M-a i bile su u boji auta,tako da sam se usrao smirglajuci ih :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...