E36 323i touring


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste na prodaju, naisao mi je auto koji sam kaparisao i koji je poprilicno sve sto mi treba, u pitanju je ozbiljna kocka tako da ovaj mora da ustupi mesto jer nemam para za oba :(

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ja ga nisam bas skroz doveo u red po mom ukusu, ima tu jos par sitnica, ali iskren da budem posao mi ne ide bas kako treba a primice mi se vreme da isplatim kocku i onda jbg... da je islo sve kako sam planirao ostavio bih karavana sigurno!

Kocka je kupe, 3.5 to cu vam za sada reci :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce se javiti ponosni vlasnik odvratnog crnog e46 sa divca felnama kojem sam izjahao po braniku sada, a koji od kompleksa umalo nije poginuo uz Bulevar :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa ne jurimo se, ja peckam a budala se prima... vozi dizel od 100ks pa kad nece da ide onda ulece u makazice nebi li pobegao od sramote :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Dosta smo se slikali i pozirali dodje vreme da se nesto pametno uradi... Kako je krenulo toplije vreme tako je ulje postajalo sve redje i redje pa su posle malo ostrije voznje pocinjali lagano da se cuju i podizaci. Da bi na vreme sprecili nesrecu posetismo malo Mass Company da se kvalitetno podmazujemo

627f45f75cd17d3ac57d6bf75e007825.jpg

Takodje kako sam prvi dan upalio klimu poceo je nos da mi se zapusava od iste pa sam odradio jedan mali tretman da ocistim ventilacione kanale od bakterija i zaista posle ovog tretmana klima mi uopste ne smeta. Toplo preporucujem svima, pogotovo ko vozi malu decu u kolima...

b6ebdfa67ae17cccc0f16451942ce966.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Uzmes samo upalis auto pustis klimu namestis da duva na sve ventilacije i upalis ono da cirkulise vazduh u kabini. Onda aktiviras ovaj sprej unutra i izadjes iz auta... sprej sam prska dok ima a ti ostavis auto tako jedno 15-20min da radi

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites