E36 323i touring


Recommended Posts

I ja isto... pogotovo sto su mi zadnjih nekoliko auta svi bili turbo i uglavnom dizeli i onda u atmosfercu stvarno nisam imao osecaj da je nesto brz tj pomislio sam ako ide kao 2.0tdi od 140ks bice super medjutim kad se razvrti to je prica za sebe :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dao bih ti jedan predlog, bar sto bih ja uradio kada bih vozio karavan i sto mi uvek padne na pamet cim spazim neki dobar

https://www.facebook.com/BMW.E36.M3.V10/photos/a.316284501723374.82544.270136539671504/1128746990477117/?type=3&theater

ne, nije crni krov u pitanju,ali tu je blizu...

Link to post
Share on other sites

Nije strasno; malo su zuta ali je ok...

Vlado brate ja sam mozda corav ali ne kapiram sta je u pitanju :) crn krov vec imam fabricki planiram da mu izbacim felne jos malo na rub i da ga spustim... drugo ne znam na sta mislis :confused:

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sta ga ja znam, definitivno je ovaj lepsi bez motki, makar meni, mada kod mene crn crne motke pa i ne upadaju u oci... Npr Audi bez onih hrom nosaca mi je nezamisliv

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Opet sam danas petljao nesto oko auta, resio par gluposti koje su me izludjivale...

Posto su diskovi bili krivi kao gudalo kupio sam nove diskove i plocice, a kad vec cackam oko toga red je da malo sredim i kljesta, klizace i nosace kljesta. To je nesto sto bas volim da radim sam i to radim polako imam celicnu cetku velicine cetkice za zube da sve to lepo ocistim i podmazem... Kad sam vec to petljao ofarbao sam kljesta, prahobrane i potkrila... Evo par slika

20160212_164910.jpg

20160212_171015.jpg

20160212_171345.jpg

20160212_175604.jpg

Takodje sam uzeo amortizere gepeka od karavana jer su kod mene bili ko zna od cega i dosta kraci, namontirao to kao i fabricki radio

20160212_102023.jpg

Nisam obracao paznju kad sam ga kupovao da nema ove poklopcice sa strane pa ako neko slucajno ima tako nesto da bi prodao javljajte jer je jako ruzno bez njih :(

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Mislis diskovi jeftiniji da se kupe?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

jeftiniji su fabricki diskovi i plocice od m3 e 36 nego za bilo koji 330 , pogotovo sto ces morati i paknove za rucnu da kupujes i da sredjujes nosace

Link to post
Share on other sites

Realno ja ne znam sta im fali jer mi jos nisu ni nalegle a pre toga su diskovi bili ocajno krivi pa nisam ni kocio puno :) za sad su mi jedino na oko ruzni u 18" felni jer izgledaju bas malo

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

A sta fali fabrickim kocnicama na e36?

uvek moze bolje, jer ako cemo 'sta fali' tako onda mozemo za mnogo toga ;)

Realno ja ne znam sta im fali jer mi jos nisu ni nalegle a pre toga su diskovi bili ocajno krivi pa nisam ni kocio puno :) za sad su mi jedino na oko ruzni u 18" felni jer izgledaju bas malo

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

eto, npr. to ;)

Link to post
Share on other sites