E36 323i touring


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

retrovizori ga izdvajaju iz gomile,izmedju ostalog ..i skidaj mu ove nosace sa krova sada ;) ali i dalje mislim da si promasio sa rucicom menjaca,bilo je na oglasima i boljih resenja.sve ovo ostalo super radis,svidja mi se auto... uvek pre turing nego sedan,moguce zato sto nije toliko cesta pojava kao pomenuti.daj neke lepe slike izbacuj,dosta o radovima :)

Link to post
Share on other sites

Hvala vam svima na lepim recima! Sto se rucice menjaca tice, sivi deo ce ici u crnu mat i mislim da ce onda biti ok... Slazem se imalo je i lepsih nisam hteo da kupim one iz kopije, a iskreno nisam puno ni pretrazivao. Bice slika samo jos da skupim lovu za lip prednjeg branika i suspleh, to mi bas fali da ne izgleda krezav i onda ide na photo session :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

I mene je iznenadio potrosnjom, cak mi je i bivsi vlasnik rekao da predje 100 mozda malo jace... jedino sto ne znam da li je taj plin malo ustinut ili tako mora ali desava mi se npr na autoputu kad krenem da ga razvlacim trecom ili cetvrtom na oko 6000rpm da izgubi snagu, ne znam da li tako mora ili je on nesto smanjen, ali ne smeta mi kad hocu bas da ga cepam prebacim na benzin :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Malo nek ti nasteluje neko plin, kad ga stisnes, on bi automatski trebao da prebaci na benzin ako mu plin nije dovoljan. A i sta ga razvlacis do 6000 obrtaja, greota. Koliko god da je dobar i ispravan, nije to za to.

Link to post
Share on other sites

Nastelovan je da na 6000 prebaci na benzin,blokada na plinu moze da se pomera ali nije preporucljivo.

Inace sa ovom cenom gasa je moguce da se predje toliko km,meni je e39 m52tu sa 1000din prelazila ponekad 120km otvorenog piuta i to sa jacom cenom plina.

Link to post
Share on other sites

Hahaha pa moram brate, tek posle 5000 dobije neku drugu notu na izduvu koja mi se mnogo svidja... A i lepe se na njega neki dizeli pa mi zanimljivo da gledam kako promene po 3 brzine dok ja razvlacim jednu :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites