E36 323i touring


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma naravno da je glupo, ja imam par auta izmedju ostalog i Golf 7 GTD sa 184ks manuelnim menjacem jurio sam se sa njim sa mnogim jacim kolima benzinci po gradu ne mogu da mi mrdnu jer dok se razvrte i ostalo NM sa dizela je ucinio svoje... 323 stvarno nije neki brzinac niti se ja sad lozim da tu ima nekog gasa ali ide bolje nego sto sam ocekivao, e sad to sto npr drug vozi Fabiju 1.2tsi cipovanu na 130ks i ja sam jedva maaaalo brzi to je druga stvar i to je taj napredak auto industrije kao i turbo motora, ali sa druge strane ima bas dosta likova koji voze tako neki dizel od stotinak konja za koji misle da je najbrzi u gradu, e na njih sam mislio da mi se kace na branik, inace sam vrlo svestan mogucnosti i nemogucnosti ovog auta

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da imaš šper. Lako možeš da proveriš . Pronađi temu na forumu o šper diferencijalu i biće ti sve jasno.

ma neka se sagne i pogleda sta pise na plocici na difu...da ne bi dizao auto i te fore...ili jos lakse(ako vec nije isao popreko) neka zavrti tockove.

Link to post
Share on other sites

Isao je popreko pomalo, stidljivo i laicki :) deluje mi bas fino veseo sa dupetom i upravljiv, tacno osetis kad ce da krene i bas je zaninljiv za voznju... moracu da mu se sagnem ovih dana da vidim plocicu, bas me zanima :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma naravno da je glupo, ja imam par auta izmedju ostalog i Golf 7 GTD sa 184ks manuelnim menjacem jurio sam se sa njim sa mnogim jacim kolima benzinci po gradu ne mogu da mi mrdnu jer dok se razvrte i ostalo NM sa dizela je ucinio svoje... 323 stvarno nije neki brzinac niti se ja sad lozim da tu ima nekog gasa ali ide bolje nego sto sam ocekivao, e sad to sto npr drug vozi Fabiju 1.2tsi cipovanu na 130ks i ja sam jedva maaaalo brzi to je druga stvar i to je taj napredak auto industrije kao i turbo motora, ali sa druge strane ima bas dosta likova koji voze tako neki dizel od stotinak konja za koji misle da je najbrzi u gradu, e na njih sam mislio da mi se kace na branik, inace sam vrlo svestan mogucnosti i nemogucnosti ovog auta

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Tvoj auto po fabrickim specifikacijama od 0-100kmh ubrzava za 8.3s.....sto uopste nije mnogo....ako poredis e46 320d, sporiji su i 136 i 150ks......tako da....
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nedelja je dan za mezimca pa je palo malo glancanja... Opran odozdo, izglancana izduvna cev i malko izvoskiran :)

520e26ab9190ee798924975b71f8c740.jpg1730d69009bdcc545812140151e0c4d2.jpg2b3debf9193d99ae6c281a1c2c4cdd27.jpg0f4b1cc5b6cb5ada01668a2d43156f9b.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Kad vidim ovako lepo sredjen E36 pocnem puno da razmisljam da sredim svoj auto i da ne doplacujem za noviji,vrtim se na oko 3000 evra i e36 98 godiste u dobrom stanju...hm

Link to post
Share on other sites

Sta ja znam, meni on dodje kao drugi auto i onda mi je stvarno hrana za dusu, a tu sve mora da bude kako treba :)

Dok nisam ubacio naslon drzao sam ruku sve dole na konzoli i dlanom palio 4 migavca... sto se tice shper diff-a danas sam skontao da ga nemam jer sam ga kao klinac zapalio po gasu na nekom betonu i samo jedna linija je ostala :( izgubio sam volju za zivotom kad sam se okrenuo za njim!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nisam stručan i ne znam pos'o al' može valjda nekako sper da se prepakuje? Čitao sam ovde i dosta ljudi rade. Sad sta tačno rade ne znam jer jo uvek nisam imao dodira (bukvalno) sa mehanikom ali trebalo bi da može. I mislim da to nije neka skupa investicija.

Link to post
Share on other sites

Pa moze, video sam i ja... Nije skupa, ali je inveesticija, a malo po malo, sitne investicije sklope se na jednu veeeliku :) malo ce da saceka shperka za sad

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites