BMW 316ti e46 compact


Recommended Posts

Drugari, nije me bilo dugo na forumu jer kad sam prodao 530i uzivamo sam razna auta al posto nije bio BMW nisam imao sta da predstavljam. :prankster2:

Evo da vam predstavim i mog mezimca. (znam da nije omiljeni model kod ljubitelja BMW-a al ja sam zadovoljan sto je najbitnije)

U pitanju je BMW e46 316ti (compact), 2003 godiste i presao 203000KM. Vlasnik sam vec godinu i po dana i bio je klasican compact bez ikakvih detalja, al eto od kako sam ga uzeo pod svoje uradio sam mnogo stvari vezano i za ulaganja zbog ne bas dobrog odrzavanja pa i do styling-a sto se nadam se vidi.

Eto da ne duzim mnogo, ako vas sta zanima pitajte... Evo par slika kako auto danas izgleda, pa da cujem vase utiske :) Pozdrav

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites

Meni se naprimer svidja compact kao model... a o ovom tvom da ne pricam, svaka cast, bas bas lep :-) Slike isto... svaka cast. Imas stila, svidja mi se ono sa avionom, kontam da je to asocijacija na propeler - bmw-ov znak ?

Link to post
Share on other sites

Sto se tice multimedije znam da je windows-ov meni tj softver ili sta vec :) jako lepo radi, ima sve moguce ulaze usb, ipod, sd card.. I cita sve moguce formate tako da sam prezadovoljan... Uzeo sam od momaka iz Bg koji su mi je i ugradili cena je 350 bila.

Vlado, namerno sam i napisao da nije omiljeni model al svako ima svoj ukus... Isto sam mislio pre nego sto sam ga kupio al sad definitivno ne mislim tako... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...