pranje farova


Recommended Posts

Da,tako je bilo i kod mene,dok nisam farbao branik i izbacio prskalice.

Uglavnom,strasno me je nerviralo,jel izadje pola litre tecnosti na farove svako 5to prskanje soferke. Kad vozim autoputem po kisi,cesto prskam soferku i jako brzo mi potrosi tecnost,zbog farova.

Link to post
Share on other sites

znaci farovi moraju biti ukljuceni i kad zadas prskalicu sajbe svako 5 pere farove ? ko da sam na netu nasao nesto funcija 6 onda je to to mozda svako 6 . Hvala svima :)

Link to post
Share on other sites

Moze da se nasteluje softverski svako 3, 5 ili 7 prskanje da opere farove ili pak da se isključi skroz

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Kako na kojoj opciji i kojim programom. Hvala

Link to post
Share on other sites

Ja sam preko neke dijagnostike za Android - CarlyForBMW se zove - namestio na svako 7 prskanje, mada pretpostavljam da moze i preko inpe ili scanera, jer ovo za telefon i nije neka profesionalna dijagnostika

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam preko neke dijagnostike za Android - CarlyForBMW se zove - namestio na svako 7 prskanje, mada pretpostavljam da moze i preko inpe ili scanera, jer ovo za telefon i nije neka profesionalna dijagnostika

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

to ti je nek BT dijagnostika ? mozes li mi reci valja li to cemu i moze li se sa njome cistiti greske i nesto sitno aktivirati i deaktivirati . Hvala

Link to post
Share on other sites

Jeste, mada za e46, e39 i starije modele mora kabl - neće preko BT... Mozes da ocitas/brises greške, poprilično dosta toga može da se aktivira/deaktivira (kodira)... Za amatere prava stvar... Moze i LiveData (Live parametri) da se očita... Prilično je jednostavno, ja sam zadovoljan...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jeste, mada za e46, e39 i starije modele mora kabl - neće preko BT... Mozes da ocitas/brises greške, poprilično dosta toga može da se aktivira/deaktivira (kodira)... Za amatere prava stvar... Moze i LiveData (Live parametri) da se očita... Prilično je jednostavno, ja sam zadovoljan...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

OK jesi li ti uzeo neki obični bt adapter ili bas taj BMWath BT adapter ?

Link to post
Share on other sites

Meni je trebalo za e46, pa sam uzeo bas njihov kabl, probao sam sa kablom od Inpe ali nije htelo da radi... U suštini mozes da skineš Lite verziju (besplatnu) pa da probaš sa nekim BT adapterom, mozda hoće da radi, nisam probao sa BT

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites