BMW E30 vs E36


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

777.boban

Kocka nije nista kvalitetnija od e36 i ako uporedimo lezanje na putu moj glas ide za e36.

Ja samo znam da je e36 najgori bmw ikada napravljen...a vi sad kako hocete

Link to post
Share on other sites

Vozio sam se u 2002 ti . Ipak imam samo 45 godina. Bio je nekada servis za BMW-e kod mene u ulici, preko puta Zavoda za statistiku u Bg-u A 2002 turbo sam video u servisu. Bilo ih je par u Bg-u pre 30 i više godina.

Prenosim mišljenja i reči tadašnjih majstora

Link to post
Share on other sites

bas,samo citam i vidim kuda ce ovo da ode :D

777.boban
Kocka nije nista kvalitetnija od e36 i ako uporedimo lezanje na putu moj glas ide za e36.

Ja samo znam da je e36 najgori bmw ikada napravljen...a vi sad kako hocete

a' si nam ga rek'o svaka cas' :D

Link to post
Share on other sites

On je malo surov ,ali poenta je tacna.Drugo, covek pita e30 ili e36 a vi 135i ...2002ti...e21.itd

Poenta je da slušam generacije kako pričaju kako je prethodna serija automobila bila bolja od naredne (zbog toga i priča o 2002). Posebno je to istaknuto kod proizvođača automobila koje u svakom novom modelu donose dosta noviteta,najnovije tehnologije kao što je BMW.

Po meni je E 36 spejsšatl u odnosu na E 30. Mnogo je manja razlika između E 46 i E 36.

Link to post
Share on other sites

Pogledate sve moguce svetske sajtove i shvaticete da e30 zavredjuje paznje kao svi ostali zajedno...i mislim da je to poenta pitanja,a ne koji je moderniji,napredniji, brzi...

Link to post
Share on other sites

E 36 nema dusu kao kockica ?

Misljenje je kao dupe,svako ima svoje,svakom tudje smrdi. .100 ljudi 100ćudi,100 žena 200 sisa. ?

Ma e 30 je lepsi,nako kockast,nekao je vise za muske od e36. Grublji. .jos kad je nasviran nabudzen.. . Mada. 850je najlepsi i tačka ?

Link to post
Share on other sites

Svaka cast liku sto je pokrenuo temu :lol:

Bacio kosku i otisao :D

Tu sam ja! :D Ja mislim ono sto sam rekao u postu.

E36 je moderniji, ima bolju liniju, perfomanse i sve ono sto treba da donese naredna generacija auta. E sad, pitanje kvaliteta je nesto drugo. Prema pricama mehanicara, ona je na strani E30. Karoserija i enterijer pogotovo. Ostali stavovi mogu biti i cisto subjektvini. E30 ima tu glasnoću i pri visokim obrtajima, naročito u 320/325 verzijama, koja je neprevaziđena.

Link to post
Share on other sites